Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehetett a tegnapi rosszull...

Mi lehetett a tegnapi rosszullét a fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
Január 1-je óta fogyókúrázok meg sokat mozgok. Sokat fogytam. De még van 8kg fölösleg, amit leszeretnék adni. Idáig semmi gond nem volt fogyókúra alatt, tegnapi délutáni rosszullétig. Tegnapi nap szokásos módon történ: diéta mozgás. Délután 3-kor hirtelen elviselhetetlen farkaséhség jött rám. Minden bajom volt. Nagyon éhes lettem, ideges, kezdtem rosszul érezni magamat. Abban az állapodva bármit meg ettem volna. Annyira elviselhetetlen volt az éhség, egyre rosszabbul éreztem magam. Elmentem sarki kínaiban, nagy adag kínait enni. Olyan gyorsan ettem az ételt, mintha napok óta nem ettem semmit. Evés után később jobban lettem. Ma reggel ráléptem a mérlegre 20dkg híztam, ma jobban érzem magam. Mi lehetett a tegnapi rosszullét oka?

2019. jún. 5. 14:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Talán szervezetem nem bírta tovább diétát? Talán vérnyomás vagy vércukor lecsökkent?
2019. jún. 5. 14:45
 2/8 anonim ***** válasza:

Elöször is egy nap alatt nem lehet hízni.

Másodszor 20 dkg nem hízás, az símán lehet vízvisszatartás.

Harmadszor ha ilyen éhségroham jön rád, akkor az étrendeddel valami gond van.

Azt meg, hogy a vérnyomásod vagy a vércukrod esett le, vagy más bajod volt, senki nem tudja megmondani neten keresztül és föleg így utólag.

2019. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent a fogyókúra? Mit eszel?
2019. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szeritnem ez lehet egy védelmi rekció.

Hirtelen fogyózni kezdtél -> túlzásba vitted és a szervezeted most érte el az ingerküszöbét -> szénhidrát pánik -> MOST kell pótolni -> amit megettél inkább hirtelen elrakta a fontos anyagokat a legközelebbi ilyen helyzetre

2019. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vercukrod leesett de w nagyon
2019. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4es válaszolónak igaza van, nekem is szokott ilyen lenni. Én is eszek olyankor olyat, amit nem szabadna, ami jól esik, csak utána meg bűntudatom van. De igen, 1 nap alatt lehet hízni, nem sokat, de lehet. Én tudok, sajnos, ha nem figyelek oda. Épp úgy, fogyni is lehet 1 nap alatt.
2019. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt jó lenne tudni, magassághoz hány kiló társult mikor elkezdted.
2019. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ird le mit ertesz fogyokuras etrend alatt! Remelem a napi 2 joghurtot es ezelott meg bevagtad a 32-es pizzakat es most a szervezetednek elege lett. Valaki elhizik 10 ev alatt es leakar fogyni 10 nap alatt. De sajnos ez nem igy mukodik.
2019. jún. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!