Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez belefér a diéta/fogyókúra...

Ez belefér a diéta/fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

Vagyis inkább probalok etrendet valtoztatni, es nem csak 2 hetig fogyokurazni, mert annak semmi ertelme.

Nem eszem kenyeret, csak vizet iszok, bar uditot soha nem is ittam.

Most 1 hete az ebedem brokkoli es csirkemell parolva, koret nuku.

Ma foznom kellene es nem kivanom ujra igy szarazon a csirkemellett. De van gombam es ugy megennek egy kis tejfolos gombas csirket. Szerintetek belefér? A tejfol miatt. :/

Vagy mit lehetne még csirkemellbol?


2019. jún. 5. 07:37
 1/9 anonim válasza:
Szia! Szerintem belefér,főleg, hogy írtad hosszú távú életmódváltásba kezdtél.Többi nap gondolom nem ilyet eszel.Nekem az edzőm azt mondta mikor jartam edzeni lehet egy nap csalónap, persze ésszel akkor is.
2019. jún. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Próbald ki a saslikot csirkemellel (Rablóhús fűszerkeverékkel)zöldsegekkel kombinalva salátával. En nagyon szeretem.😊
2019. jún. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Most 1 hete az ebedem brokkoli es csirkemell parolva, koret nuku"


(A brokkoli köret, de értem mit mondasz :) ).


Te jó ég, 1 hete már ez az ebéded? Kizárt, hogy hosszú távon ezt kibírod (már most többre vágysz és ez teljesen normális), pedig pont az lenne a célod, hogy ne csak 2 hétig csinálj valamit.


Persze, hogy belefér - én mondjuk imádom a csirkemellet és sokáig bírnám, hogy csak azt, de azért párolva még nekem is nehezemre esne...grillezve sokkal jobb.


nyugodtan egyél mellé rizst vagy krumplit - édeskrumplit is, igazán nem ezen fog múlni a dolog (ezért talán többen lepontoznak, de hát sok-sok éves kutatkodás és tapasztalat során kellett erre nekem is rájönnöm).

2019. jún. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok, azt kifelejtettem, hogy tejföl helyett használhatsz esetéeg natúr vagy görög joghurtot, nagyon finom lesz! :)
2019. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nem kívánod, másfajta tápanyagokra is szükséged van. Nyugodtan egyél gombás-tejfölös csirkét (akár combból is), gondolom, nem egy egész doboz tejfölt raksz bele. És egyél másfajta zöldségköreteket, annyiféle zöldség létezik a brokkolin kívül. Ehetsz főzelékeket is, a káposzta, kel, tök, répa, zöldbab is elég kalóriaszegény, de hasznos. Aztán jó kis leveseket, pl. karfiol, zeller, gomba, húsleves, tojásleves, amit szeretsz. Húsokból sem muszáj mindig csirkemellet enni, én úgy fogytam le, hogy zsírosabb húsokat és belsőségeket is ettem, de ha kevésbé zsírosakat szeretnél, lehet enni karajt, sertéscombot, pulykamellet/-medaliont, halat, marhahúsból is van soványabb. A lényeg a változatosság, ha hosszabb távra tervezed a dolgot. Némi tejtermék, tojás, és még sok más is beleférhet, te tudod, miket szeretsz, és milyen makrókat céloztál meg.
2019. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem fogsz meghízni, ha tejfölösen eszel valamit
2019. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Most 1 hete az ebedem brokkoli es csirkemell parolva, koret nuku"


Ez nem életmódvátás, hanem a lehetö leghülyébb diéta!

2019. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szénhidrátot, cukrot, a rossz zsírokat kerüld el! A többi nem árt meg.
2019. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Zsirszegeny tejfölt én is szoktam itt-ott enni. Az belefér. Igaz natúr fehér joghurt egészségessebb, de a tejfölnek azért más íze van.
2019. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!