Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tűnik el a derekam, mit lehet...

Tűnik el a derekam, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Kajára figyelek. Nem híztam. Leadtam pár kg-ot, tartom a súlyom. Viszont azt vettem észre, kezd teljesen eltűnni a derekam/rendeződik át a testem, nagyon nem tetszik.

30 éves vagyok.

Mi lehet ezellen tenni?

Illetve mi lehet az oka, esetleg valami rejtett hormonális ok, vagy mi?

Valaki tapasztalt ilyet?



2019. jún. 6. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Fűző? 🤔
2019. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Talán csak a derekadról lemegy a felesleges zsír. Próbálj hullahopp karikázni esetleg, hogy formásabb legyen a derekad.
2019. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Úgy érted keskenyebb lett a csípőd, ezáltal kevésbé hangsúlyos a derekad? Vagy nem értem, mi a baj.
2019. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sportolj
2019. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Miss Endzsi ***** válasza:
Valószínű a plusz zsír a csípődön volt, és most rajzolódik ki az alakod.
2019. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Voltam ennél vékonyabb is régebben, akkor sem volt ez.

A derék-csípő arány romlott, jelenleg 23 cm, a korábbi 26-27 cm helyett, súlytól függetlenül ennyi volt nekem, 54, 65, 77 kilósan is. Jelenleg 61 vagyok. Derekam 71 cm, csípő 94.

Anno mikor 94 cm volt a csípőbőségem, a derekam 68 cm volt.

Nincs meg az ív, egybe van minden, nekem úgy tűnik.

2019. jún. 6. 21:00
 7/15 A kérdező kommentje:

Aki a sportolást írta:

Januárban el is kezdtem, sajnos az utóbbi 1 hónap kuka (voltak problémáim, amik miatt elmaradt...), most folytatni szeretném.

De nem tudom, ezen mennyire fog javítani, tudván, hogy helyi fogyás nem létezik.

2019. jún. 6. 21:03
 8/15 A kérdező kommentje:

Érdekes módon mások felfogták, csak te nem, akkor kinél van a hiba?

Szájbarágósan akkor leírom:

Augusztusban szültem (3.baba, szóval nem erre fogható a probléma, mivel kevesebb súllyal is zártam, mint az előző 2-vel.)

72 kg voltam akkor. Januárban 66, akkor elkezdtem jobban figyelni az étkezésre + beiktattam mozgást.

Sikerült le ennem 61-re, EZT tartom egy ideje.

A többi adott, már leírtam.

Attól, hogy valaki rákattint egy kérdésre, nem kötelező válaszolni is rá, főleg, ha semmi érdemlegeset nem tud...

2019. jún. 7. 06:37
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell a fűzős válaszomat nullára lepontozni :'D Rengetegen használnak alakformáláshoz kiegészítőként fűzőt. Sőt, a Kardashian klán is alkalmazza, mert nekik sincs ám csettintésre homokóra alakjuk. Nyilván lehet kísérletezni a hízással meg a fogyással, de önmagában nem sokat fog érni esztétikailag, ha az ember alakja egy farönkre fog hasonlítani.
2019. jún. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ha az infók javarészét nem írod be a kérdésbe, akkor ne csodálkozz, ha nem csak neked tetszö válaszokat kapsz.

Emellett a sport rengeteget számít, csak nem mindegy, mit sportolsz.

Mellesleg egy terhesség - akár elsö, akár tizedik - képes alapvetöen megváltoztatni valaki alakját, a súlyától függetlenül.

Nekem az elsö két szülés után sokkal "lányosabb" alakom lett, a harmadik után egyedül a derekam lett majdnem 10 cm-rel több, mint a terhesség elött és ez maradt is, annak ellenére, hogy kifejezetten vékony alkatú vagyok. (160 cm/45 kg, és sportolok mellette)

2019. jún. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!