Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tűnik el a derekam, mit lehet...

Tűnik el a derekam, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Kajára figyelek. Nem híztam. Leadtam pár kg-ot, tartom a súlyom. Viszont azt vettem észre, kezd teljesen eltűnni a derekam/rendeződik át a testem, nagyon nem tetszik.

30 éves vagyok.

Mi lehet ezellen tenni?

Illetve mi lehet az oka, esetleg valami rejtett hormonális ok, vagy mi?

Valaki tapasztalt ilyet?



2019. jún. 6. 19:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, törölték, amire reagáltam, így gondolom, nem láttad, mire írtam...


Amúgy én senkit nem pontoztam, és az az egy válaszoló válasza volt csak "nem tetsző", ami aztán eltűnt.

Otthoni alakformáló edzéseket végeztem heti 4-5 nap, 50 percet. Jobb formám volt, de a derekam talán még szélesedett is. Májusban volt egy szájsebészeti műtét, majd fertőzés, amivel megkínlódtam több hétig, még nem álltam neki újra...:/

2019. jún. 7. 08:10
 12/15 Miss Endzsi ***** válasza:
Simán lehet, hogy a gyerek a hasadban kissé széttolta a lengőbordáidat.
2019. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy nagy szakértő, csak mivel az elsővel 90 kg-osan mentem szülni, azt gondoltam, ennél nem lehet rosszabb, mert bőven nagyobb voltam,és sokan ezzel jöttek, hogy ő már "bejárata a dolgokat", a többi nem változtat majd.

Viszont ha belegondolok, lehet, pont azért, mert vékonyabb voltam, úgymond kevesebb volt a hely a babának, igénybe vett olyan részeket, amit az elsők nem... Nem tudom, ne nézzetek hülyének, mert annyira nem értek hozzá.

Minden esetre zavar, mert számomra az a legrosszabb egy női testnél, ha nincs derék-csípő átmenet :S rosszabb, mintha van némi felesleg arányosan...

2019. jún. 7. 10:14
 14/15 Miss Endzsi ***** válasza:
35%
Fűzővel visszaalakíthatod.
2019. jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az, hoyg a terhesség elött mennyire vagy vékony, az a baba helyét nem befolyásolja, csak a külös kinézetet, mivel a zsír kívül volt rajtad, nem a belsö szerveid körül.
2019. jún. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!