Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző az ilyen...

Mennyire jellemző az ilyen testalkat? (vékony test, nagy mell)

Figyelt kérdés

Szia! Ezt a kérdést csak kíváncsiságból teszem fel, mert érdekelne hogy a te környezetedben mennyire jellenzőek az olyan lányok, akik genetikából adódóan karcsúak (50-53kg/165-170cm) mégis TERMÉSZTESEN nagy mellel rendelkeznek, pl C (esetleg D) kosár, vagy teltebb B.

Nekem van egy barátnőm aki pont ilyen, és amikor megláttam melltartó nélkül nagyon elámultam. Azt hittem push up-osat hord, de kiderült hogy nem és kb ugyanúgy nézett ki a mell melltartó nélkül is. C kosaras, úgyhogy kicsit irigylem, mert én meg itt vagyok semmi mellel + kis felesleggel.

A te környezetedben ez mennyire jellemző?


2019. jún. 9. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

Láttam már életemben több száz nőt, de ilyet még egyet sem.

Tehát mondjuk 500-ból nem emlékszek egyre sem.

Hozzá kell tenni engem nem érdekelnének a mellei, szóval lehet hogy volt 1, csak elfelejtettem.

Szóval ne irigykedj, mert engem teljesen hidegen hagy.

Ami viszont tetszik az az ha egy nőnek kidolgozott combjai, farizma van. Azt meg el tudod érni edzzéssel. Tehát még jobb is lehetsz mint az a lány.

27/f

2019. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, de előfordul.
2019. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen ismerősöm. 170 centi,55kg és D kosaras mellei vannak. Osztàlykiràndulàson làttam melltartó nélkül is és szép volt úgy is . Egyàltalàn nem lógós vagy ilyesmi. Szerencsés.
2019. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 165 cm magas vagyok, 50 kg, és c kosaras mellem van. Fiatalabb koromban még nagyobb volt.
2019. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
160cm vagyok 48kg es C kosaras mellem van. De en igy magamon nem latom akkoranak.
2019. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
174cm magas vagyok 58kg 75D a mellem...
2019. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sajnos viszonylag ritka.Pedig az ilyen alkatú Nők az eseteim:)

48F

2019. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ritka, de én mondjuk pont ilyen vagyok. Nagyon vékony vagyok, XS-es ruhákat hordok, ennek ellenére 75D-s melleim vannak.
2019. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy ez lesz. Élőben jó ha 15/1-re jellemzők a leírtak, de az itt megjelentek 80%-ának nagy melle van és vékony.:D Ejha, nem semmi hely ez a gyakori.
2019. júl. 20. 13:58
 10/12 anonim válasza:
100%

Ez azért van, mert ha itt kiírsz egy ilyen kérdést, az jóval több emberhez el tud jutni, és ugye a GYIK-et az ország különböző pontjairól olvassák, sőt külföldi magyar olvasói is vannak az oldalnak. És lehet, hogy így egyszerre soknak tűnik azon emberek száma, akik magukról itt azt állítják, hogy vékonyak és nagy a mellük, de ha megnéznénk, hogy hányan olvasták el a kérdésed, és ebből hányan írtak ide, akkor mindjárt kisebbnek látszana ez a szám.


Meg egyébként, nincs értelme féltékenynek lenni. A feleslegedet sportolással és étrendváltással le tudod adni, ha nagyon zavar, a nagy mell pedig csak egy hülye divat a sok közül, de ahogyan folyamatosan változnak a szépségideálok, ez az őrület is lecseng idővel, szóval nem hiszem, hogy van értelme rágörcsölni, ha a külsőd nem 100%-ban olyan, mint amit aktuálisan szépnek tartanak. Az enyém sem olyan, és senkié sem az. Ezek lényegtelen dolgok, de ha mégsem tudsz tőlük elvonatkoztatni, még mindig ott a mellnagyobbítás lehetősége.

8-as voltam.

2019. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!