Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a bánat vagyok?

Mi a bánat vagyok?

Figyelt kérdés
Bánatos az biztos. Szeretném kifejteni igen sokatmondó kérdésem, pontos méretek megadása kíséretében. 173 centis leánygyermek vagyok, 50 kilót nyomok. (A mérlegen.) Vajon pár adat és kép hiánya alapján lehetséges-e hozzávetőlegesen megállapítani azt, hogy milyen testalkatom lehet? A vállam kb. 10 centivel szélesebb a csípőmnél, ami 84 cm. (Nos, nem egy Kárpát-medence veszett el benne. Mondjuk ez relatív.) A csülkeim nem éppen vastagok, 44-44 centisek körbemérve. A derekam a téglalap testalkattal ellentétben keskenynek mondható, 58 cm. Á méretű melltartók kellenek (az A és B közti állapot lol). Tehát összegezve, nem vagyok saját megítélésem szerint egy vonzó teremtés. Nem is értem, hogyan írhatok egy olyan kérdést, hogy láthatatlanban, szegényes ismeretek alapján (bizakodón felteszem) kedves idegen személyek (ti ;3) elmondják, hogy milyen alakom van. Nem sértődök meg, ha egy elcseszett ipszilonhoz fogtok hasonlítani. 16/L

2019. jan. 22. 21:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Vékony. Menj modellnek.😀
2019. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%

De egyem a zuzád meg a csülkeid, miért parázol a külsőd miatt te is ennyire? és miért érdekel idegen véleménye? Neked kel elfogadnod magad (bagoly mondja)

Nincs veled semmi baj, bár igaz kép alapján lehetne eldönteni, de mivel te okosabb vagy ezért te nem raksz képet. inkább legyél büszke arra hogy belsőre okés vagy (annak tűnsz) és ne pattogj a külsőn.

2019. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, kedveseim hehe.

Nem a parázásról van szó az én esetemben, hanem a szürke homályról, ami a testképem körül van. Egyébként egész elfogadható vagyok már magammal szemben, csak a csípőmet szuggerálom (vagy mi) minden egyes áldott nap, eddig hiába lel

Még egyszer köszi a hozzászólásaitokat, aludjatok jól :DD


A kérdés nem fulladt ki ennyiben, várja minden kedves nyílt gondolkodású és idejét elpazarolni fa@zságokra nem sajnáló személy véleményét a thesthemről. (Hát komám, ezt leírni is meseszép vót)

2019. jan. 22. 23:11
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
De more itt senki nem a kedvesed innye' hát nem beszélj igy random srácokkal :'D mennyé' húzzad a lóbőrt aztán ask more questions ha van még a csipkedődről is XD
2019. jan. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ihajj te ne aggódjál én miattam, olyat húzok azon a lóbőrön, hogy a szomszéd faluba találják meg a végit leel
2019. jan. 22. 23:26
 6/22 anonim ***** válasza:
49%
De dik hát hova húzod már annyira?
2019. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem szanalmas vagy ...16 evesen annyi eszed van amennyi latszik.

Ha normalisan feltetted volna a kerdest es normalisan adnal valaszokat akkor nem mondanam hogy egy takony vagy. De sajnos latszik meg ha nem is irtad volna oda a korodat. Lol meg smiley aztan megmutatod mennyire baxhatnal, szanalmas vagy. Anyad helyebe kivagnalak mint macskat kaksizni.

2019. jan. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%

7-es van benne valami. Sajnos rohadtul sok..

A kérdező még normálisabb. Sokkal rosszabbak vannak egyébként itt GYK-n is. Szerintem nem kell magyaráznom miért ez az egyik leg nagyobb ok amiért még nem volt ennyi idősen barátnőm.. :/ Bár igy azt hiszem soha nem is lesz. A szeretet már nem kell senkinek, csak a macsó gyökerek meg nézzenek ki minél jobban.. Bár hozzáteszem én hányok a "modell" meg szétsminkelt haspólós lánykáktól :D Szóval az is egy jó ok :'D

Az nem baj ha egy lány meg van ijedve egyébként. Mondom, ez a kérdező még nem súlyos eset, bár a smiley stb itt is megvan :D De nézd, nem rakott ki képet magáról. Szóval nem "olyan hülye" ahogy azt te leírod szerencsére. :) De azért cseles, mert egy centivel megelőzött engem.. Szerintem hazudik :(((((

2019. jan. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

8-as egyetertek, vannak rosszabbak de ez az oldal nem arra van hogy barki produkalja magat. Menjen tarskeresore es adja ki magabol de itt folosleges jatszania magat.

Igen szerintem is hazudik

2019. jan. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%

A társkereső erőltetett és szar de a mai korombelieknek ere van szükségük. A hazudik része pedig csak vicc volt. Én ma vagyok 18 én csak 172 :( Bár volt már vagy 1 éve mikor mértem magam XD Mindegy cumó az egész.. De komolyan semmi értelme a mai lányokkal foglalkozni.. Sőt direkt fiatalabbat keresek, aki aranyosabb talán még normálisan nevelik és még meg lehet akadályozni hogy instás tömegribi legyen. Bár jogos amit mondasz, nekem se jön bel ha valaki (akár névtelenül akár nem) épp am elltartójáról beszél vagy ilyesmi. Szerintem már az eleve rossz ha valakinek a külseje ennyire fontos. Fürödjön néha ne legyen büdös meg ilyen alap dolgok és az bőven elég, minek smink meg vékony kis anorexyás izének lenni? Az arc legyen szép külsőre ennyi elég, de smink nélkül. Nem tudom miért nem látok egy olyan lányt, aki akarná, vagy megérdemelné hogy az életemnél is jobba szeressem. Pedig ennyi idősen nem ártana ha nem egyedül ülnék itthon.. De pont az ilyen emberek miatt van 0 emberi kapcsolatom a külvilággal <3

(amúgy viszket a kezem :'D )

2019. jan. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!