Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Etterembe tenyleg adnak...

Etterembe tenyleg adnak 15-20dkgot koretnek? Vagy ez mar fozve / sutve ertendo? Tobbi lent

Figyelt kérdés
ma rendeltem egy adag rizst, sima “normal” adagot(roston csirkemellel) de nincs feltuntetve hogy mi szamit egy adatnak, ezert utana olvastam hogy korulbeluli erteket kapjak es mindegyik oldalon 25-30dkgot olvasok... de keptelenseg hogy 25-30dkg rizst ettem volna vagy de?!?? itthon 100grammot szoktam enni es neha azt is soknak talalom, szerintem most is akorul ehettem... ezeket a honlapra sutes/ fozes utani ertekekre irjak? mert vizzel stb mar lehet tenyleg nyom annyit...
2019. jún. 15. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen. Kb 30 dkg főtt/párolt rizst és 150 gramm húst szoktak adni egy rendelt/éttermi ételnél.


Szóval nem nyersen értendő, hanem az elkészült étel mennyisége ennyi.

2019. jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!