Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnap megy az egész család...

Holnap megy az egész család étterembe de nem tudom hogy mit ehetnék. Mármint az biztos hogy mindegyikből csak a felét fogom kérni. De pl leves? Második?

Figyelt kérdés

sziget csárdába megyünk tehát nem ilyen rákos-csigás étterembe :D pl: csülök, sajttal-töltött pulykamell, hal(ezt nem szeretnék ott enni mert nagyon lassan eszem a halat:D), halászlé, tyúkhúsleves, krémlevesek..


és szerintetek lehet olyat hogy nem krumplit, rizst kérek hozzá hanem mondom hogy azt nem kérem hanem salátát?



2013. júl. 13. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérhetsz hozzá salátát, ha nincs az étlapon, akkor mondd nekik, hogy friss zöldsalátát kérsz, elsőre gyakran húzzák a szájukat, de erélyesnek kell lenni. A többi köret meg amúgy is külön szokott lenni, szóval azt nem kötelező kérni hozzá. A krémleves helyett válaszd inkább a húslevest, bár elsőre hülyeségnek hangzik, de az éttermi krémleves nem egy fogyókúrás dolog, annál még a húsleves is jobb, vagy mégjobb a halászlé, de abban meg hal van. Másodiknak pedig az ilyen csirke - pulykamell félék a legjobbak, legalábbis ne csülköt egyél. :)
2013. júl. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ide mentek?

[link]


Akkor szerintem:

-csontleves májgombóccal

-raguleves csárda módra

-húsleves gazdagon


-roston zöldköret vagy párolt rizs


-*Rostonsült borsos pisztráng sült hagymával, kapormártással


-Csirkemell zöldkörettel, roston


-Grillezett csirkemell Ínyenc módra


Igen, szerintem lehet megmondod, hogy a köretet szeretnéd zöldköretnek kérni (akármit mondhatsz pl hogy gluténérzékeny vagy én azt mondtam és szó nélkül kicserélték, még meg is kérdezték, hogy mi legyen a salátába:D)

2013. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden étteremben lehet kérni zöldköretet vagy salátát.
2013. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:DD

nem, nem oda megyünk :D de ott is vannak hasonlók :)

végülis ismerőse apukámnak a tulaj+ a háromnegyed pincér.. :D úgyhogy talán kapok salátát:D

2013. júl. 13. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!