Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Helo. Szimplan annyi kerdesem...

Helo. Szimplan annyi kerdesem lenne, hogy 188 magas vagyok,74 kg, de sajnos sok a zsír rajtam. Ebben a honapban vettem kondiberletet. Szerintetek normalis etrend mellett (úgyértem probalom mindenbol a feherjet kihozni. Tobbi lent?!

Figyelt kérdés
Pl, Grillezett csirkemell, tojasok, stb. ) probalok bennemaradni az 1000Kcal-os napi kaloriadeficitben. Vettem a biotechusatol zsiregetot illetve proteinport, szerintetek napi 6-8 km futassal, sulyzos edzessel utana 1honap utan mennyi zsir menne le rolam?
2019. jún. 17. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd. Az okos skinny fat srácok sem diétázni kezdenek, hanem súlyzós edzést végeznek, enyhe kalóriatöbbletes étrenddel.

Mehetne még pár kiló rád izomban. Ehetnél kalóriatöbbletben, hogy ezt felszedd. Pár hét, hónap alatt ez ellensúlyozná a zsírodat. Nem, nem fog átalakulni a zsír izommá :D, csak szimplán jobb tónusba kerülnél.

2019. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Iszonyat vézna lehetsz, már megbocsáss... Még ha nulla izmod van, akkor se csíphetsz össze másfél centinél több bőrt a hasadon. Nem tudom, mért nevelték belétek, hogy az probléma... Inkább lenne 10 centivel szélesebb vállad, meg karod, azon járatnád az eszedet.
2019. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!