Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire jó ha vízet összekere...

Mennyire jó ha vízet összekerem citromlével és úgy iszom meg?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert számomra a víz "unalmas". Ha van valami más ötlet akkor meghallgatom azt is.

2019. jún. 21. 18:04
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem ihatatlan, főleg ha beteszed a hűtőbe pár órára.
2019. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem ihatatlan? :D Szerintem finom, frissítő, főleg ilyen melegben. Tulajdonképpen limonádé, cukor nélkül (ha édesre akarod, akkor meg cukor helyett csak valami jó édesítőt tegyél bele, pl. eritritolt).


Diéta szempontjából is egészséges. És gyakorlatilag bármilyen gyümit lehet a vízben áztatni, citrom, narancs, lime, mentalevelet is tehetsz bele. Mondjuk banánt meg almát nem raknék bele xD A lényeg, hogy felkarikázva belerakhatod héjastul, csak ügyelj arra, hogy akkor bio legyen és mosd is meg vagy a héját levágod és csak a belsejét karikázod. Utóbbi esetben ki sem kell venni, de előbbi esetben ne hagyd olyan sokáig benne, mert a héjától keserű lesz, ami már tényleg nem olyan fincsi.

2019. jún. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
teljesen jó, sokan ezt isszák frissítőként nyáron víz helyett. van aki még egy kis sót is tesz bele
2019. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Feltalaltad a limonadet...
2019. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
én simán citromlevet iszom ebéd után, vagy almaecetes vizet. jóóóóó
2019. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én egy kis darab gyömbért is szoktam beletenni. De ha van mentalevelem is, akkor igazi kánaán. Citrom, gyömbér, menta. Együtt nagyon szeretem.
2019. jún. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fura lehet, de én uborkát szoktam vízbe tenni. Nem csak jól néz ki, de kifejezetten lehet érezni az ízét is. :)
2019. jún. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!