Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok írni hatékony fogyókú...

Tudnátok írni hatékony fogyókúrát?

Figyelt kérdés

Nem kell hogy gyors eredményű legyen, csak hatékony. Hogy tényleg beinduljon a fogyás. Mit egyek, és abból is mennyit? Mit, és mennyi időt mozogjak egy nap?

A testömegindex szerint kereken 50 kiló felesleg van rajtam. Sokszor elterveztem hogy megszabadulok tőle, de mindig nagyon hamar feladtam. Csak az akaraterőmmel van a hiba. De ha tudnám hogy egy hatékony diétát folytatok, lehet könnyebben menne. Légyszives adjatok tanácsokat. A válaszokat előre is köszi!



2019. jún. 25. 19:43
 1/7 anonim válasza:
57%
Az biztos, hogy ekkora túlsúllyal ne a futást válaszd.
2019. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valamilyen testmozgást tudnál mondani pl?
2019. jún. 25. 19:48
 3/7 anonim válasza:
36%
sétály kocogj majd ha már nem lessz ekkora sujfelesleg akkor mehet a futás
2019. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezdj bele ilyen olyan diétákba,mert csak pillanatnyi fogyás lesz és később visszamegy. Próbáld meg azt,hogy ugyanazokat eszed,de kisebb adagokban. Eddig mondjuk ha 6 tojásból etted a rántottát akkor most négyből, ha 3 szelet pizzát ettél,akkor kettőt,ilyenekre gondolok. Fokozatosan tudod az adagokat csökkenteni. Inkább egyél többször keveset,hogy ne legyél soha éhes. Üdítőknél próbáld meg a cukros üdítőket elhagyni. Ha a sima vizet nem is szereted,akkor ízes vizeket is tudsz inni. 1 dl kólában ~40 kalória van,sok ízes vízben 1 dl-ben 15-17,ami azért nem mindegy,ha 2 litert megiszol belőle.
2019. jún. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyéni, hogy kinek mi vàlik be. Nekem személy szerint a kevés szénhidrát, sok zsír, sok fehérje vàlik be. Jobb mint bàrmi amit eddig próbàltam. A közérzetem szempontjàból is. Igaz, még csak 4 hónapja csinàlom, 15 kg mínusznàl tartok. Nem sietek sehova, és nem àll szàndékomban koplalni sem. (Sokkal több a feleslegem mint neked egyébként).

Mozgàs: nekem heti 3 alkalom, 1 óra, szobabicikli, hasizomerősítő, kézi súlyzók.

Később lesz több és màs is. De még nem tudok sokat mozogni, mert vannak fàjdalmaim. Bàr màr kevesebb kicsit, mióta elkezdtem.

Sok sikert, erőt, türelmet és kitartàst kívânok a fogyàshoz:)

2019. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ekkora testsúlyom sose, de mindig is zavart a felesleges 5 kiló. Bár biztos mondod hogy huuu de jó, de ez mozdul meg a leglassabban, legnehezebben.

Szóval, évekig kutattam, próbálgattam mindenféle fogyókúrát, kalorioadeficitet stb. MINDENT. Talan a szétválasztó diétát nem 😅 Fél éve mint akinek lefedett a tantusz, hogy hogyan kell étkezni tisztán, helyesen. Nekem legalábbis bevált, nem mondom, h nálad is befog, vagy ez így a helyes. A személyes tapasztalatomat osztom meg.

2 dolgot hagytam el: a fehér lisztet és a fehér cukrot. Semmi mást. Ugyanúgy eszek pl. tésztát, lángost... Szóval mindent csak kisebb adagokban és helyettesítem más alternatívákkal. Zabliszt, rizsliszt stb. A rizst is lecsereltem basmati rizsre. A cukrot eritritre. Szóval az egésznek ez a lényege tulajdonképpen. És a mértékletesség. Én már magamon leteszteltem, kitapasztaltam, hogy mi számomra és a gyomromnak a megfelelő. Pl.: Ha reggelire valami konnyebbet eszek (tojás zöldségekkel, tonhal zöldséggel stb), akkor délben nyugodt szívvel fogyaszthatok el valami (kisebb adag és nem fehér lisztből készült!) tésztás finomságot. Ha reggelire és ebédre is ugy látom, hogy sok volt a szénhidrát, akkor nyilván este nem eszek meg mondjuk egy hamburgert vacsorára hanem valami light mozzarellat paradicsommal pl 🙈 Remélem érted és remélem nem fognak megkövezni ezért. Megegyszer mondom, h ez nem biblia szerint van, EZ NEKEM VÁLT BE! :)

2019. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 4esnek igaza van. Annyit tennek hozza hogy a zabálást, azaz a gyorsevest el kell felejteni.kezdetben nekem is fontos volt hogy csak finomat ettem, szinte mindegy mit de nagyon nagyon lassan. Ha ezt sikerul osszehozni akkor a kajamennyiseg drasztikusan le fog menni. Eleinte a vercukorszint ingadozasa miatt szedulhetsz ezt en zsebben tartott csokival kezeltem. De mostanra nem szükséges. Alapvetoen eleinte barmit ehetsz de figyelj oda hogy ezt nagyon nagyon lassan tedd. Kesobb ha hozzaszoksz akkor mar konnyebb az etrendet varialni. En meg mindig iszom cukros uditoket, persze joval kevesebbet es mostanra eleg sokat mozgok.
2019. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!