Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vélemények erről az étrendről?

Vélemények erről az étrendről?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 tk kenyér vajjal, sonkával, 1 uborka, 1 paradicsom

Tizórai: 1 alma, 1 dió

Ebéd: zöldbab leves (rántással)

uzsi: 2 alma

Vacsi: csirkemáj zöldségekkel

kb 8fele: egy kisebb pohár kakaó édesitővel, 1 alma, 1 dió

Általában ilyesmiket eszem, ma pl máj de máskor csirke vagy marhahús. Túl sok kcal? Soha nem tudom.. 17/L 163/52


2010. júl. 9. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, bár sportolj is mellé!

:)

2010. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sportolok:) Kösz
2010. júl. 9. 15:34
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem is jó, ha mozogsz is akkor meg pláne
2010. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jó étrend, persze sok folyadékot is igyál:)

egyébként egyáltalán nem kellene fogynod..

2010. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze, min 2 litret megiszok v többet is. Hát mondjuk én se gondolom, hogy fogynom kellene, hanem formásodni. Még van mit, sport sport..:P Mellesleg tavaly szeptemberben 64kg voltam.
2010. júl. 9. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor, azért ehetsz többet is:D ha csak formálódni szeretnél:) futás, bringa, úszás, nagyon jó alakformálók!
2010. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem elég kevésnek tűnik úgy, hogy még sportolsz is. Plusz kevés benne a fehérje. Azon a kis májon kívül amit vacsira megeszel, szinte semmi. Hol marad a tojás, sajt, túró? Ebédre meg csak leves és semmi más? :S
2010. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát pedig soha nem érzem éhesnek magam, sőt sokszor nézem, hogy már megin kajaidő, pedig éhes sem vagyok. Jó persze, mindig szivesen eszem, de ez nekem elég, és végülis a máj helyett egy nagyobb darab csirkemell volt:D de kakaó is volt este. az is fehérje(tej) S a sportot nem viszem azért túlzásba, 25-30 perc naponta. Futás v intenziv torna.
2010. júl. 10. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!