Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek nyaralas alatt...

Szerintetek nyaralas alatt hogy lehet tartani a diétát?

Figyelt kérdés
1 hetre megyünk, eleg szigoru dietam van, semmi feher liszt, semmi cukor. Csak maglisztekbol keszupt eteleket eszem Szafi lisztkeverekekbol, csirkemellet és zöldséget. Most negyunk nyaralni Gorogorszagba es mivel nem akarom a konyhaban tölteni a nyaralas felét, igy etteremben eszunk vagy vmi bufeben. Szerintetek talalok igy vmit?
2019. jún. 29. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Azért mondjuk egy nyaralás alkalmával nem kéne kihagyni az igazi görög ételeket. Ha normális adagokat eszel reggelire, ebédre, vacsorára és ennyi, akkor nem fog történni 1 hét alatt semmi.

Majd utána eszed tovább a Szafi liszteket.

Így legalább kicsit később unod meg a diétádat, mert előbb-utóbb meg fogod. Nem lehet életed végéig kizárólag magliszten meg csirkemellen élni.

2019. jún. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is azt kellene tisztázni, hogy mi az, amit nem eszel. (Ha csak liszt+cukor, akkor egyszerü a dolog)

Görögországban rengeteg olyan étel van, ami egyiket sem tartalmazza, söt, fogalmazhatok úgy is, hogy kevés az, ami igen. Természetesen tésztákat, pékárukat meg édességeket nem ehetsz, de minden mást igen.

A zöldségételek, saláták, húsételek, levesek böven megfelelnek az étrendednek.

A Szafi-liszt meg abszolút nem szükséges egy ilyen diéta betartásához, az föleg pénzlehúzás.

2019. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. jún. 29. 11:47
 4/7 anonim válasza:
Szerintem se aggódj 1 hét miatt, legrosszabb esetben 1 kilót hízol, de amint visszaállsz fogyóra pár nap alatt le is megy, velem ez volt nyaralás után :) Ha mozogsz eleget és nem csak ücsörögsz egész nap, tuti nem lesz baj.
2019. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 hét alatt nem fogsz semmit tönkretenni, ami ilyenkor feljön az általában csak víz. És rengeteg helyi egészséges fogás van Görögországban🙂
2019. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem aggódnék emiatt. Ha nyaralni megy valaki egy másik országba, akkor nem a kanapén fog tespedni egész nap. Bejárja az országot, egész nap úszik a medencében, szóval a kalóriaégetésed rohamosan meg fog nőni az otthonihoz képest.


Hízni biztos nem fogsz, max súlyt tartani, de én pl 2 kg-t fogytam mikor hazajöttem a nyaralásból, pedig azon a héten nagyon telezabáltam magam csupa egészségtelen étellel (pizza, lángos, hamburger, stb). Csak mellé napi 15-20 kmert sétáltunk, vagy egész nap úsztunk.


Ha nem arról szól a nyaralás, hogy egész nap a szállodában ültök a tv előtt, és rendelitek a pizzát, akkor hagyd a francba a diétádat erre az 1 hétre es egyél amit megkívánsz. Ne rontsd el a nyaralásodat azzal, hogy keresed a diétás eteleket, meg számolgatod a kalóriákat.

2019. jún. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem most ebbe az egy hètbe egyèl finomakat a kulcs a mennyisègegyen arra figyelj :)
2019. júl. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!