Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mért nem indul be a fogyás?...

Mért nem indul be a fogyás? Mit rontok el?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tavaly sikerült kb 20 kilotól megszabadulnom, majd egy betegség miatt 5 kg visszajött. Most 80 kg vagyok. Újra elkezdtem odafigyelni mit eszem. A napi mennyiség nem haladja meg az 1400 1500 kcal. Tavaly is ehhez tartottam magam és olvadtak a kilók. Most másfél hónapja semmi, szinten tartom a súlyom. Fizikai munkát végzem, így nem hiszem hogy ezt a mennyiséget lejjebb kéne vigyem. Cukor, édesség nasi szinte teljesen kizárva. Hetente 3x edzek 1 órát. Napi 3x eszem. Se tészta, se krumpli, se zsíros dolgok. Főleg hal meg csirke sok zöldséggel. Vigyem lejjebb a bevitt kalóriát?
2019. jún. 29. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell lejjebb vinni a kalóriákat. Tavaly mikor dietaztal valószinűleg sok izmot vesztettél. Aztan felszedtél 5 kg zsírt. Vissza kéne építeni az elvesztett izmot, igy gyorsulna az anyagcsered es beindulna a fogyás is
2019. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A "miért"-et.
2019. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik fitneszmodell mondta azt egy live videóban, hogy a fogyás nem fog mindig ilyen jól menni. Van egy szint, amíg megy ezzel a fogyás utána más módszerek kellenek. Étrend és edzés újratervezése. Ha jól tudom visszább kell fogni a súlyzós edzést és több kadio kell. Pl. lépcsőzés, futás, különböző zsírégető tornagyakorlatok. Jó lenne tudni milyen edzéseket végzel. Pl. Eleinte jó ha megalapozod az izmod pl. guggolás, fekvő, súlyzós edzésekkel, de aztán visszább kell venni és több kell legyen a kardió. Heti 3x 30 perc egy nap kétszer is akár. Ha a változtatással se megy a fogyás, akkor mindenképp személyi edzőt kell fogadj, aki segít étrendet meg edzést tervezni.
2019. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Centiben sem mozdul semmi?


Néha kilóban nem mozdul semmi, de centiben változnak a dolgok. Főleg ha súlyzós edzéseket csinálsz.


Amúgy ne vidd lejjebb még véletlenül se. Sőt, szerintem 4-5 naponta beszúrhatnál egy magasabb kalóriás napot (1800-2000 kalória), hogy a tested ne unjon bele a dologba, egy kicsit változatos legyen.

2019. jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!