Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 163 centis lány tényleg...

Egy 163 centis lány tényleg dagadt, ha 55 kiló felett van? Többi lent.

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy sráccal neten egy anonim oldalon. Szóba jött, hogy kinek mi jön be egy fiún/lányon. Kérdeztem, hogy szerinte hány kiló az ideális egy 163 centis lánynak (én ennyi vagyok). Válasz: Maximum 55, de attól függ, hogy oszlik el.


Na, én 61 kiló vagyok, nem vagyok kövér, oké vékony se, de szerintem az 55 lenne pont a vékony, nem tudom, mit gondolt, 40 kiló az ideális de az 55 kilós hurkákkal is megbarátkozik ha nagyon úgy van?? Kapja be.


2019. júl. 1. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Én 182 centi magas vagyok és 114 kiló,jól érzem így magam,azt zabálok amit megkívánok és ami jól esik,és pont leszarnám hogy egy anonim oldalon mi egy idióta véleménye.
2019. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon-nagyon függ attól, hogy abból az X kilóból mennyi a zsír és mennyi az izom, mert a BMI-t figyelembe véve mind az 55 kg, mind a 61 kg normális testsúly. Átlagos nem igazán izmos lánynál tényleg lehet, hogy az 55 kg az egészséges maximum testsúly. Ha nagyon kevés az izomtömeg, akkor akár dagi is lehet az illető. Ha meg kifejezetten izmos, akkor 61 kilóval is lehet egészséges, csinos.


Mindenesetre nem azt kérdezted, hogy mi neki az elfogadható, hanem hogy mi az ideális, szóval én inkább úgy értelmezem a választ, hogy 55 fölött már biztos nem ideális (átlagos alkatot feltételezve). Attól még a 61 is lehet neki elfogadható. Ideálisnak én csak azt mondanám, ami egészséges is, de ez nem azt jelenti, hogy ne lennék hajlandó olyannal barátkozni vagy összejönni, aki túlsúlyos vagy bármilyen más egészségügyi problémája van.


Szóval ne vedd annyira magadra, szerintem nem úgy értette a srác :-) Te nagyon jó vagy, így, ahogy vagy, de ez nem azt jelenti, hogy ne tudnál még fejlődni és ne lenne érdemes. Vannak ilyen testzsírszázalékot becslő képletek, amihez csak egy szabócenti kell hogy megmérd magad. Szerintem érdemes kiszámolni, mert simán a súly nem mutatja meg, hogy egészséges vagy-e. Aztán, ha szükséges, fejleszthetsz magadon.

2019. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Fannfacs válasza:
69%
Teljesen ugyan így vagyok. 164 centi és 61 kiló. Szetintem teljesen tökéletes ez a testalkat. Nyugodj meg, te is biutosan nagyon jól nézel ki.
2019. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
legközelebb, ha ilyen hülyeségeket akarsz kérdezni, akkor zavard meg és kérdezd meg, mennyi szerinte az ideális testzsír százalék egy nőnek (meg egy férfinak...rajta tuti kétszer annyi zsír van, mint kéne XD)
2019. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
6%
Az.
2019. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Bzs03 ***** válasza:
87%

161cm vagyok

Voltam 45kilo full sovanyan mar betegnek neztem ki tulajdonkeppen beteg is vagyok(coliakia).aztan kezelve lettem plusz alapjaraton egeszsegesen elek, heti 5alkalommal edzek, a sulyok es a sajattestsulyos gyakorlatok a barataim. El sem tudnam nelkule az eletem kepzelni.

Azota tobb mint egy ev eltelt. Mindenki azt mondja milyen jol nezek ki. Izmos vadli es combom lett, formas fenekem, vegre lettem ha meg picik is de vall izmaim. Jol erzem magam fittnek es egeszegesnek. 57kg vagyok.

Ha vki azt mondana h 161cm es 57kg akkor ducibb vagy atlagos testalkatra gondolnak. De engem 50kgnak szoktak tippelni.

Szoval ne a merleggel foglalkozz

2019. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
163 centi vagyok. 55 kilósan úgy néztem ki mint egy etióp. 62 nekem a tökéletes, akkor nagyon szép alakom van. Most 66 körül lehetek, ez már sok, látszik a hurka, de dagadt nem vagyok.
2019. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

Én 167 cm vagyok 57 kiló. Szerintem azért van még miből fogynom. Nem vagyok dagadt meg kövér, de vékonynak sem érzem magam, mondjuk lehet van egy kis "agybaj" is nálam😀 meg a hasam se olyan feszes 2 gyerek után. Gyerekek előtt 62-64 kg voltam de úgy se voltam kövér

24/N

2019. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
53%
Dehogy vagy dagadt. Ez így tökéletes!
2019. júl. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

163cm vagyok én is és 58kg voltam amikor a legjobban néztem ki, 55kgval már túl vékonynak tartottam magam. Most olyan 68-69kg vagyok, nekem ez már nagyon sok, mert előnytelenül a hasamra hízok.

23/L

2019. júl. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!