Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek is dagadt vagyok?...

Szerintetek is dagadt vagyok? 13 éves, lány,169 cm és 65 kiló.

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim szerint dagadt vagyok, anyukám is szokta mondani és én is úgy gondolom. Nem szeretek tükörbe nézni, mert utálom a saját látványomat. 179 cm-hez 65 kg igaz sok? Szerintem igen. Szeretnék fogyni. Nyáron terveztem hogy futni fogok. De nem értem el odáig. Amúgy futópályára nem szeretnénk menni mert ott mindig fociznak, meg ismerősok ott szokták lenni és ők csúfolnának.......szóval nem. A kert végén jó lenne. Csak hogy most hogy hideg van, meg iskola nem tudok. Tornázni sincs időm. Csak talán 50 guggolás, 50 hasprés, 10 fekvőtámasz. Tudom ez semmiség, de mást nem tudok. De szerintetek is dagadt vagyok így súlyt elnézve? És csak úgy, de nem izomtól vagyok ennyi kiló.
2015. okt. 25. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Két magasságot is írtál, de gondolom, a 169 cm a valós (elég durva lenne 179/65-nél a dagadtság fogalmának megjelenése, bár a mai fiatalok...).

Nem vagy dagadt. Simán elképzelhető, hogy van felesleged, de az egészen más dolog.

De mindegy, ki milyen szót használ erre, Te látod, hogy nem vagy elég karcsú, formás s változtatni akarsz. Helyes.

Életmódváltás, több mozgás, egészségesebb, jobb étrend.

2015. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Egyáltalán nem vagy dagadt.komolyan.ez tökéletesen normális súly a magasságodhoz.A sportolás fontos dolog, szóval azt mindenképp ajánlom de dagadt biztos nem vagy
2015. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy dagadt, inkább csak kicsit husi.

De még nagyon fiatal vagy.

Inkább a kajálásra figyelj oda.

Miket eszel? Miket iszol? Nassolsz?

2015. okt. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Képet
2015. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
hoci ide a képet
2015. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Kb. Én is ilyesmi súlyú, magasságú vagyok. Én sem vagyok teljesen megelègedve magammal, de kövér én sem vagyok és te sem. Szerintem ezt csak bebeszélték neked. Mondjuk felesleg az rajtam is van de ki nem sz@rja le... sz@rd le őket te is és a fő hogy magadnak felelj meg ne a többi embernek. Remélem tudtam segíteni és bocsi hogy hülyén fogalmaztam:)
2015. okt. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dagadt vagy, mert Te annak érzed magad. Egyébként nem egészségtelen a súlyod, vagyis már csak esztétikai gond lehet. És ha nem szeretsz tükörbe nézni, akkor az van. Én annó 168 centivel 66 kiló voltam, és én is dagadtnak éreztem magam, most se szeretem azokat a képeket. Azóta eltelt 10 év, (23 vagyok) 173 cm, és 56 kg. Ezzel már jól érzem magam, de még 1-2 kilót így is szeretnék leadni. Ne pörögj rá nagyon a fogyókúrára, mert ahogy serdülsz, nyúlsz, erőlködés nélkül is lefognak menni a kilók. Ha futni nem tudsz, nem szeretnél, szerezz be egy ugrálókötelet és hajrá! Napi 20 perced csak lenne rá, közbe még zenét is hallgathatsz, tv-t is nézhetsz. Ezen kívül ne vegyél magadnak csokit, édességet, utasítsd el, ha megkínálnak. Ezzel nem csak az alakodon segítesz, hanem az önértékeléseden is, mert bár akkor rossz, később büszke leszel, hogy megtudtad állni. (persze nem kell átesni a ló túloldalára 1-1x belefér egy csoki, vagy süti, csak ne legyen rendszer)
2015. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nehezen tudom elképzelni, hogy anyád odaáll eléd, és asszongya: Lányom, dagadt vagy. Meg odasereglenek az osztálytársak, ismerősök hozzád és ugyanezt mantrázzák.


Szerintem Te beképzeled ezeket, vagy valamit k..vára felnagyítasz.

2015. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Meg f@$zt nem mondják mikor 92 kg voltam nagy részt zsir minimális izommal

Fél oránként meg kaptam h disznó vagy hol a nyakad? (A toka miatt némileg kitakarta) meg egyebek ezeket osztálytársak mondták de a rokonoktol is megkaptam csak finomabb köritéssel

Annyira nem vagy dagadt talán kicsit de nem vészes ha figyelsz arra amire kell akkor könyen le megy étrend a legfontosabb anélkül nagyon nehéz sok sovány hus rizs zöldség viz lenmag olaj és ne süs semmit olajba

2015. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Iskola reggeltől délután max 2-3ig, 1-2 óra tanulás otthon, egész estéd ottvan rá. Arra van időd amire szánsz. Ne foglalkozz vele mit mondanak mások, nyugdtan menj ki bárhova futni, kit érdekel ki lát. Saját lelki szegényságük ha piszkálnak miatta. Az utálóid akkor is utálnak ha nem csinálsz semmit, akkor is ha teszel a jobbléted érdekében, akkor nem jobb ha hasznos dolog miatt piszkálnak?
2015. okt. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!