Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mas nyala hizlalha...

Szerintetek mas nyala hizlalhat? Bovebb. lent

Figyelt kérdés

Tudom,hogy beteges a kerdes es hogy ilyen normalis ember fejebe nem fordul meg, mert az enyembe se fordult meg regen , legalabbis sose gondolkoztam el ilyenen. Beteg vagyok tudom, kenyszeres , es probalok meggyogyulni kisebb nagyobb sikerrel egy eveszavarbol de akkor is megnyugtatna a valaszotok, de kerlek ne bantsatok ha megakarjatok mondani hogy egy ***** vagyok akkor valahogy szepen kerlek, mert nem er semmit ha nekem estek...


Szoval azon szoktam idegeskedni,mivel baromira felek a hizastol,hogy allok a villamoson/ buszon barmin es valaki kohog mellettem vagy tusszent vagy mondjuk hozzambeszel es beszedkozbe neha az emberek “kopnek” nyilvan nem telibe nyallal, de ahogy beszelsz ez hozzatartozik , tudjatokna. Es olyanoktol szoktam parazni,hogy ram “”””kopnek”””” es valahogy bejut a szervezetembe - teszem azt hozzaerek a ruhamhoz utana meg a szamhoz , bar nem nyulok indokolatlanul a szamhoz - es majd hizok masnak a nyalatol... mondjatok hogy ugye ez tenyleg iszonyu butasag, vagy hogy ez keptelenseg? :(



2019. júl. 3. 21:11
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Igen butaság és képtelenség. Nyugi
2019. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, keress fel orvost azt hiszem.

Nem, nem jut be a bőrödön át, és a nyálban oldott mennyiségű szénhidrát sem okoz hízást.

2019. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
de irtam,hogy nem a boromon keresztul kepzelem azt,hogy felszivodik:( hanem hogy valahogy beviszem a szamba... leirva ez tenyleg nagyon nevetseges de amikor ram tor a gondolat nagyon rossz..
2019. júl. 3. 21:19
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
Neked mindegy, agyhalott vagy.
2019. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha kinyitod a szádat és beleszáll a levegőben lévő por, az is hízlal!!!! Gázmaszkban járj ha sovány akarsz maradni!!!4
2019. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
Ma estére is le lettem sokkolva...Nem fogsz más nyálától hízni,ne ez aggasszon.Viszont,ezzel a fóbiával keress fel egy orvost.Amit írtál az annyira irracionális,hogy nem találok rá szavakat.
2019. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkó akarok lenni, de ez már súlyos eset. Jársz legalább pszichológushoz?
2019. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem a smacizásról lesz szó. Még talán meg is érteném, de ez tényleg golyóérett kérdés.
2019. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ijesztő, hogy ez egyáltalán eszedbe jut. Érdemes lenne tényleg szakemberhez fordulni.
2019. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Nyugi nem fogsz tőle meghízni!

Megkérdezhetem h hány kg vagy?

2019. júl. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!