Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 154cm 68kg vagyok pár kilót...

154cm 68kg vagyok pár kilót leszeretnék adni de csak 8napom van rá, mert táborba megyek, mit tudok tenni, hogy gyorsabban menjenek a kilók, de gyorsan?

Figyelt kérdés

2019. júl. 4. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
37%
Léböjttel én anno 7 nap alatt 5 kilót fogytam (65-ről 60-ra). Orvosi felügyelettel csináltuk. A tábort vezető belgyógyász szakorvos azt mondta, hogy ebből kb. 2 kiló az igazi fogyás, a többi azért van, mert teljesen kiürült a bélrendszer.
2019. júl. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Lehet sportoló a lány és hogy beleférjen a súlycsoportjába le kell adjon pár kilót. A sportolók ilyenkor szaunáznak, nem esznek és vizet is csak mértékkel isznak.


Nos, most hogy realizáltuk benned, hogy mekkora butaság is a kérdésed kérdezek én. Miért akarsz pár kilót leadni a táborig? Mi lesz utána?

2019. júl. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
30%
11-es, mi a fenének asszisztált neked egy orvos egy léböjtkúrához? Ennek semmi értelme! 65 kilóval csak akkor lehettél kórosan elhízva, ha törpe vagy. Ráadásul valószínűleg 2 héten belül visszajött. Miféle tábor volt ez?
2019. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Utolsó! A léböjtkúra célja nem a fogyókúra. Ez egy életmódtábor volt, és azért volt ott orvos, mert ezeket a drasztikus kúrákat célszerű orvosi felügyelettel végezni.

Pusztán a súly alapján hogyan állapítod meg, hogy valaki nem kövér? Csak mert magasságot nem írtam hozzá ...


Teszem azt, ha 150 cm lennék, akkor a 65 kilóval 29 lenne a BMI-m, ami bizony túlsúlyt jelent.


Kicsit tájékozódj, mielőtt okoskodsz...

2019. júl. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy orvos léböjtkúrát propagál. Ennek semmi indokoltsága nincs. Maximum valami természetgyógyász lehetett. A magasságodra meg odaírtam, hogy ez a súly csak akkor jelentene kóros elhízást, ha törpe lennél.
2019. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Én 5 nap alatt fogytam 4,5 kilót, egy táborban ahol NEM éheztettek.Ettem mindent ugy ahogy máskor,de napi 5km-t sétáltam, minden nap úsztam, szóval sportoltam.Mikor hazajottem a taborbol, nem ismertek ram.És nem jött vissza,itthon tovább fogyóztam.

18/L

2020. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16-os, 5 nap alatt nem tudsz 4,5 kilót fogyni, mert az fizikailag lehetetlen. Annak egy része víz, más része mérési hiba. 1 kiló zsír 9000 kilokalória, annyit lehetetlen egy nap alatt leadni, mert nem dolgozol egész nap a kőbányában. Már annak a fele is extrém fizikai megterhelés lenne.
2020. ápr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!