Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata gyomor by-pass vagy gyomorgyűrű műtét után? Érdekekne a műtétben rejlő veszély lehetősége illetve a két eljárás között levő fogyás lefolyásának életminőségi külömbsège.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 3. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
TLC-n mindig megy az élet 250 kg felett c. műsor. Ott az embereken mindig elvégzik ezt, a vizsgálatokat is mutatják sőt, még a műtétet is és az azt követő felépülést is. Ajánlom figyelmedbe! :)
2018. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Kering egy videó a neten, a címe szerint "letáncolta a kilóit" a hölgy. Na neki is gyomorműtétje volt, kettő is, csak ezt nem szokták odabiggyeszteni a videók mellé. :)


Nem riogatésképpen írom, biztos ritka eset, de munkahelyi ismerős az egyik barátnőjével közösen belevágtak a gyomorműtétbe fogyász céljából, de valami félresikerült, mert hasnyálmirigy gyulladást kapott, és belehalt szegény. Negyven valahány éves volt.

2018. ápr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Egy éves bypass műtött vagyok,remekül érzem magam.

Apám barátja gyomorgyűrűs,2x kishíján belehalt.

Van bypass csoport a face-en,meg a Hoxán,utana tudsz járni.

2018. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sleeve műretem volt jan 10.én, azota -11 kilónál jarok.

Egyet bánok, hogy nem hamarabb vállaltam be.

Törökbe utaztam ki a műtetre.

Ott olcsóbb.

febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!