Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni 20 kgt januárig de nem nagyon tudom miket egyek habár nagyon sokat keresgéltem már neten. Valahogy ezek a diétás ételek nem izlenek nekem és nem is lakok jól tőlük. Ma pl reggelire ettem 2 szelet barna kenyeret avokádó krémmel,uzsonnára dinnyét, ebédre spenótot 2 főtt tojással,vacsira meg tehéntúrót fogok enni eperrel. Ez így jó szerintetek ? Még nagyon sok vizet is iszok.

2019. júl. 7. 15:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg 69 kg vagyok és 154 centi. 22 lány
2019. júl. 7. 15:01
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Diéta során nem muszáj gyakorlatilag a fűrészpor élvezeti értékével rendelkező ételeket enni.

Lehet mindenféle csirkét, egyéb sovány húsokat enni, kevesebb körettel, főtt tojás helyett pl tükörtojást/rántottát, barna kenyér helyett kuszkuszt, bulgurt stb. Avokádókrém nem tudom milyen lehet de nem hiszem hogy szükséges egy diétában.


Viszont amit leírtál vészesen kevés kalóriának tűnik nekem, inkább koplalás mint diéta.

2019. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az avókádó nagyon finom és azt olvastam,hogy nagyon egészséges is,tele van vitaminokkal. Köszönöm szépen a válaszod.
2019. júl. 7. 16:01
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Az avokádó nagyon egészséges, de nem épp diétás étel.

Egyebkent van egy oldal, kalóriabázis, tök jó. Cél beállításánál mindent meg tudsz adni és kikalkulálja, hogy mennyi kaloriat kene bevinned, illetve makrókat.

2019. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Kezdetnek elég a mennyiségeket reálisabb mederbe terelni, elhagyni a gyorskaját cukros löttyöket, nasikat, aztán az étrendedet kicsit megvizsgálni, mi az amit lehet helyettesíteni valami kevesebb kalóriatartalmú dologgal, és akkor szép lassan elkezdesz fogyni. Mellette a sport ami segíthet. De januárig 20 kilo az túl drasztikus már ha tartani is szeretnéd a súlyod. Nem pedig utána dupláját visszahízni pár hónap alatt.
2019. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem eszek gyorskajakat,maximum 2 hónapban egyszer. Uditoket sem iszok,inkabb az edesseg amit nagyon sokat ettem es kenyer. De mar 3 napja nem ettem semmi cukrosat,kavet is edesitovel iszom. Sajnos nagyon keves kaja van ami ízlik,gyakorlatilag babon es krumplin eltem. De most tenyleg változtatni szeretnek es nem csak a fogyas miatt. Sportolni meg csak este tudok a munka miatt,futni szoktam meg hetvegen tornazni. Orulok minden valasznak.:)
2019. júl. 7. 19:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Elég kevésnek tűnik. Nem írtàl túl sokat magadról, és az étkezési szokàsaidról, így nehéz kicsit , és ezért csak àltalànossàgban tudok vàlaszolni.

- Ne a fogyàs legyen a legfontosabb, hanem az egészségesebb életmód.

-Ha nincs betegség, allergia, intolerancia nàlad, akkor àltalànossàgban törekedj a teljes értékű élelmiszerekre: Sok Zöldség, húsok, hal, tojàs, tejtermékek, hüvelyesek, olajos magvak, gabonàk, gyümölcsök, fűszerek, nem kell íztelenül enni azért hogy lefogyj.

-Erősen hanyagold a cukros, fehérlisztes ételeket, kenyerek, tésztàk, egyéb ilyen pékàru, fehér rizs és mozogj rendszeresen.

-Ne hasznàld az ételeket érzelmek kezelésére: ne egyél ha szomorú, boldog, stresszes vagy, vagy unatkozol, csak akkor ha éhes vagy, addig amíg jóllaksz.

-Ne görcsölj napi méricskéléssel, havi 1-2x mérve relevànsabb eredményeket kapsz és tudod követni a fejlődésedet.

-Ne csak mérleget hasznàlj, hanem mérőszalagot is, a körméreteid mérésére .

-Ne ijedj meg ha 1-2-3 hónapra esetleg megàll a fogyàs, a stagnàlàs természetes. A testnek szüksége van regeneràlódàsra.

-Hagyatkozz a tested jelzéseire

-Fogyassz sok folyadékot.

- Aludj eleget

- Nem kell kétségbe esni ha lassabban indul be a súlyvesztés , mindenki màsképp reagàl.

- Adj magadnak időt, ne legyenek irreàlis elvàràsaid, és nem kell tökéletességre törekedni. Ha becsúszik időnként egy cukros süti, vagy nagyon megkívàntàl egy zacskó csipszet semmi baj. Élvezd ki, aztàn folytasd az új életmódod, mert az ilyen kitérő nem ok arra, hogy feladd!!! Hosszútàvon, élethosszig érdemes gondolkodni, ha a le szeretnél fogyni.:) Semmiképp sem a koplalás és az önkínzàs a megoldàs.


Ha ezeket betartod, kitartasz és türelmes vagy, akkor a fogyàs kellemes mellékhatàsként fog jelentkezni:)

2019. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Haha 2 szelet barna kenyér avókádókrémmel. Ez milyen reggeli? Egy 5 éves reggelije? Nem csodálom nem fogysz. Egyél normálisan ne ilyen szutyok 200 kalorias kajakat, eper turo meg ilyenek Xddd
2019. júl. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!