Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lábról hogy kéne a zsírt levinni?

Lábról hogy kéne a zsírt levinni?

Figyelt kérdés

A fenékről és lábról hogy kell levinni a zsírt? Tudom helyi fogyás nincs, de elég szrul nézek ki úgy, hogy a hasamtól a nyakamig jó a testem viszont a lábam meg lóg a sok zsírtól.. a seggem is.. 18/F 174cm 78kg


A felsőtestemen kb 10% zsír van összesen, a lábamon, seggemen 30-40% van.. legalább a fenékről dobjam le, mert olyan mint egy lánynak és olyan ciki :(


Futni nem akarok, mert nem bírom 2 perc után lihegek és fáj a torkom. Vagy a felsőtestemet felsszem csak? Pl fekvőtámasszal, felüléssel stb? Azzal már javulna a kinézetem szerintem.


2019. júl. 12. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bringázás hegymenet, vagy görkori ezek edzik a lábad, vagy ha mgé hatékonyabban akarod, akkor egyértelmű súlyzós guggolás, kitörés, és hasonlók.


Tök egyértelmű, hogy izmosodnod kell.

2019. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a guggolástól formásodik a fenék nem? És most elég formás nem akarom ennél jobbra alakítani.. inkább ledobni a zsírt róla
2019. júl. 12. 22:53
 3/7 anonim válasza:
100%
A zsíros fenék és az izmos fenék között azért nagy a különbség
2019. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tekerj az aerob tartományban, hozzá szálkásító étrend.
2019. júl. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én még ilyet nem nagyon láttam, fiúk nem így híznak. Szerintem eltúlzod kicsit... Azaz egyszer volt egy egész életében iszonyat kövér ember, aki aztán nagyon ráállt a témára, és ilyen darázsderekúra fogyott, de a csípőcsontja már úgy el volt idomulva gyerekkora óta, hogy alul ilyen kétszer szélesebb maradt...


Figyelj, ehhez a legjobb megoldás, ha széles vállat, deltás hátat gyúrsz magadnak felülre, és akkor úgy tökéletes. Az is szar, amikor vkinek pipaszár lábai vannak, és feneke sincsen. Inkább gyúrj felülre. Ha beszerelsz otthonra húzódzkodót, és megcsinálsz kétnaponta 50-et, akkor 2020-at már tíz centivel szélesebb felsőtesttel kezded. Megéri!

2019. júl. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kép?
2019. júl. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg zsír van rajta, akkor kénytelen vagy fogyózni. Súlyzós edzés is mehet, de én emellé szobabiciklis interval edzést javasolnék.
2019. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!