Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit tudok meg...

Szerintetek mennyit tudok meg fogyni, ha 179cm magas vagyok es 59 kg? (Leginkabb labrol fogynek szivesen)

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ehhez kéne még egy kor és nem is(de gondolom lány).Ha megvan akkor pedig testtömeg index: [link]
2014. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17/l, de ez vicces, mert azt irja, hogy 0????
2014. aug. 17. 20:32
 3/6 A kérdező kommentje:
es ez kisse hulyeseg, mert beirtam, hogy 100kg es az is normal...??
2014. aug. 17. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, minek akarsz fogyni?
2014. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
csak nem tudod hogy kell kiszámolni. De nem tudom hova akarsz fogyni. Inkább 3 kg + kellene rád.
2014. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kb úgy nézhetsz ki mint én, 182cm vagyok és 60 kiló, nincs mit fogynom, tökéletes az alakom, a környezetemben mindenki a hízásra bíztat, de én ilyen alkat vagyok. Sokat eszem, édességeket és zsíros kajákat is, de nem hízok. Szerintem neked sem kéne fogyóznod, inkább tornázni, izmot erősíteni, testet formálni. Én is azt csinálom, általában Rékára és más fitnesszes kazettákra gyúrok combra és popóra, és így nagyon jó formában vagyok. Szerintem te is a tested feszesítésével foglalkozz, ne pedig fogyással.
2014. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!