Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges így fogynom 4-5kg-t...

Lehetséges így fogynom 4-5kg-t szeptember végéig?

Figyelt kérdés
156 cm, 54 kg vagyok jelenleg. Az alakom körte, nem rossz, de túl zsíros vagyok. Eldöntöttem, hogy figyelni fogok a kajára, heti 3x futok és valami tornát kéne beiktatnom. A kondim elég rossz, szerintetek könnyü súlyokkal próbálkozzak vagy ink torna+futás? Nem eszem csak teljes kiörl. kenyeret, max 2 szeletet reggelire, light sajt, sonka, tojás, zöldség, gyümi, hal, hús, rizs stb. Viszont ebédre leves+2. menzás kaja melóban... Bar ahogy módomban áll, ott is mindig az egészségesebbet választom, szokott lenni hal, csirke, saláta.. De ott nem figyelek oda annyira, eszem krumplit, mindent. Normál adag. Vacsira már figyelek, ma pl délu. ettem müzlis joghurtot, egy banánt, sok citromos vizet, így vacsira 2 szelet sonka ment le csak. Most már éhes lettem, de nem eszem. Szerintetek kalóriaszámolgatás nélkül és egy kis mozgással el lehet érni eredményt, ha eddig minden nap nassoltam este tv előtt, ettem kenyeret, édességet stb?
2019. júl. 14. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp kondizz valamit a kardio mellé. Én pl a biciklizést jobban szeretem. Futni nen szeretek. Az elég jó kondiba tartja a lábam, fenekem. A kajánál én lecsökkenteném a mennyiséget. Napi kb-ször ennék piciket. A kenyérből is 1szelet kenyeret ennék, aztan tízóraira gyümölcs...pár hét alatt hozzászokik a szervezeted a kevesebb ételhez és nen leszel éges mindig. Csak ezt muszáj rendszerben tartanod. Minden nap ugyanúgy...
2019. júl. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

A krumpli nem hízlal úgy, ahogy azt gondolják az emberek. Az édesburgonyában több a cukor, mint a sima újburgonyában. A gyümölcsökkel több cukrot viszel be így az hátráltathat a fogyásban, ezért kerülni kell a magas cukortartalommal bíró édes gyümölcsöket.

Pár éve olyan helyen laktam, ahol egeszségtelen és ehetetlen kajákat főztek, ezért az étkezésem főként műzlikből, zabkásákból, tejberizs-grízből, rántottákból és egyéb egyezerű kajákból állt. Néha ettem főttkaját, mikor nem épp rohadt zöldséget raktak a kajába.

Ami az erőm alapját adta az a fehérjepor. Nem kell tőle félni, ne vedd fel a hülye tévhiteket a fehérjével kapcsolatban.

A következő változáson mentem át: fogytam 4 kilót, izmosodtam, majdnem látszottak a kockák a hasamon csak kevés volt a kardió es zsíros voltam még picit, a bőrömön hihetetlen de megszűnt a pattanás és nem volt fél nap alatt zsíros az egész arcom és fejem, a körmeim megerősödtek és nem szakadt be minden nap, a hajhullásom megszűnt, önbizalom megerősödött, narancsbőr eltűnt.


Amiket csináltam: mindenféle otthoni erősítő torna figyelve a helyes testtartásra, kézi súlyzózás bicepszre meg tricepszre, heti 1x futás, 1x biciklizés, 1x otthoni zsírégető táncos- ugrabugra 30 percen keresztül.

Ha nem fogadsz személyi edzőt és nem állítassz be komoly étrendet szakértő segítségével, akkor nem fogsz egészségesen 2 hónap alatt lefogyni. Drasztikus úton megcsinálhatod, de lehet épp nem lesz semmire se erőd úgy kimerül a szervezeted. Én amíg nem nyúltam a fehérjeporhoz és a vitaminokhoz, addigra olyannyira kimerültem, hogy mindig aludni és feküdni akartam. Ez a rossz étrendem miatt volt, de az ellen akkoriban nem tudtam mit tenni.

Mióta dolgozok és nincs időm se kedvem újra minden nap kitartóan edzeni, azóta megint tiszta pattanás a fejem meg hullik a hajam meg szó szerint minden bajom.

2019. júl. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!