Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek fogyhatok 11...

Szerintetek fogyhatok 11 kilót június 15 és szeptember 3 között? (többi lent)

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok és most megyek gimnáziumba és nyáron le szeretnék fogyni...

187 cm vagyok és 88 kg

77 kilóra akarok lefogyni

szerintetek sikerülhet ennyi idő alatt?

Mit csináljak hogy sikerüljön?



2018. febr. 18. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem fogsz már hozzá most?? Nyáron lesz hozzá kedved? Kétlem.
2018. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Persze! Figyelj az etkezesre! Egyel kevesebbet, azon belul is nagyreszt zoldseget, gyumolcsot(nyaron ezt konnyu lesz kivitelezni). Sovany husit, turot, tojast.

Mozogj sokat(szinten konnyu lesz kivitelezni a szunet miatt). Pl minden reggel fussal vagy biciklizz 1-2orat, este meg edzel. Edzoterembe is eljarhatsz, ha sulikor majd nem is, de a szunetben siman.

Egyebkent mar most elkezdheted(nem kell megvarni juni 15-ot) annyival, hogy mindennap megcsinalsz 30fekvot, felulest, guggolast, torzsemelest es ezt 10esevel noveled hetente, juni 15-ig kb 100-ig eljutsz, addigra lesz egy alap edzettsegi szinted + elkezdesz eletmodot valtani, mondjuk elhagyod a cukros uditot, csokikat, edesseget, nasikat kiiktatod es maris jobban fogsz kinezni nyarra, konynebben folytatod es a lassbab figyas amugyis tartosabb.

En is holnap kezdem, nekem is nyar vege a cel, -27kg

2018. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Határeset.

Kezdd el hamarabb! Már az is sokat számít, ha elhagyod a fölös pékárut, a cukros üdítőket és valamivel kisebb adagokat eszel.

Ez nem időigényes.

2018. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért nem tudok most duétàzni mert ebédelek a suliba és ott nem adnak valami fogyókúrás ételeket..mozogni persze elkezdhetek már most csak az a baj hogy utálok
2018. febr. 18. 22:12
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

Nincs olyan, hogy fogyokuras etel.

Egyebkent nem gaz a menza kaja. Annyi, hogy nem kell mindent megenni, hanem csak a felet es inkabb a leveat edd meg jobban.

Egyebkent, ha a nap tobbi reszeben odafigyelsz, akkor egy menza nem ront el semmit.

Tapasztalatbol mondom, mert en is menzakajaval fogytam. Mindennek a felet ettem, ha meg a masodik olyan volt, ami nagyon hizlalo(pl teszta) akkor megettem a leveata masodikat meg nem. Emellett reggeli egy joghurt suliba 1-2alma, ebed ugye menza, vacsora vmi salata, belekockaztam felvagottat vagy sajtot es ennyi.

Ezt te is megtudod.

Sportolni meg ha utalsz, akkor egyenlore csak az etrend aztan majd nyaron ha egesznap szabad leszel, akkor talan ratudod venni magadat egy kis mozgasra. De figyi, sportolni muszaj egy fiunak mert milyen az ha plottyedt leszel? Fujj. Legalabb erositest vegezz, az megvan napi 10-20perc alatt. Es jobban fogsz kinezni.

2018. febr. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok: ez csak kifogás.

Ha a nap többi étkezésére odafigyelsz, a menzán meg kisebb adagokat eszel (főleg a különösen kalóriadús ételekből), akkor már a tanév végéig is számottevő eredményt érhetsz el (még edzeni sem muszáj, ha nem akarsz)

2018. febr. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
A menzás kaja felét egye meg? Ezen most jót mosolyogtam. Én 47 kg vagyok (166 cm), de a menzás kaja után 4 órával már a falat kaparnám az éhségtől. :D Edd meg az ebédet, mindet, 15 éves vagy, kell a tápanyag, de vacsira fogd vissza magad, kenyér nélkül, valami zöldséges vacsit egyél. Mindenkinek más válik be, én napi egy tábla csokival is fogyok, 2000 kc-val, ha nem este eszem a cukrosat. De ez rossz szokás, nem az én példámat kell követni. Hagyd el a cukros dolgokat, fogyni fogsz, menzás kaja ide vagy oda :)
2018. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

A mostani menzakaják többsége jó minőségű, így erre nem fogható a dolog. A többi étkezésed is számít, azt meg teljesen te befolyásolod, szóval nem jó kifogás ez se.


Én is utálok mozogni, de naponta megteszem, mert az egészségem fontosabb számomra, mint a henyélés.


Ha sikerül is nyáron lefogynod, mit teszel utána? Ha gimiben ugyanazt csinálod majd, mint most általánosban, akkor vissza is jön minden, sőt simán még több is. A testzsírszázalékod biztos nőni fog, ha nem mozogsz mellette.

2018. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, az van, hogy rá kéne állni egy egészséges életmódra. Nem időszakos fogyi kell, hanem változtatni, de gyökerestől. Próbálj egy rendszert vinni az életedbe, ez sokat számít. Nem kell megválni semmitől, csak rudj mértéket tartani. Pl napi 1 sor csokit megengedsz magadnak. Fontos, hogy naponta mozogj vmit. Nem kell nagy dologra gondolni, de egy napi fél óra tempós gyaloglás, vagy egy kis biciklizés, néhanapján erősítő gyakorlatok igazán belefér sztem és ezzel jól karban tartod magadat.
2018. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9 vagyok.

Totálisan tapasztalatból írok, velem ugyanez volt. 7.félévkor 171centihez voltam 96kiló. Utáltam mozogni, tesi órákról is lógtam. Aztán elegem lett, változtatni akartam. Eleinte nagyon nehéz volt, főleg úgy, hogy sokszor csúfoltak. Sokszor bőgtem, mint egy ökör esténként, fiú létemre, hogy nekem ez nem megy. De tudtam, hogy nem adhatom fel. Menni fog. Így is lett. 7.osztály februárban kezdtem el foglalkozni a dologgal és március 1-től vettem komolyan, azóta ha törik, ha szakad, csináltam mindent a terv szerint. 8.év elejére már csak 75kg voltam. Jópáran elcsodálkoztak. 8.ballagásra még fogytam zsírból, helyette jött fel izom, végül 171/76 szálkásan hagytam el a sulit. Azóta a napi kis fél óra sportolgatásból lett heti 4x2óra kondi, 2xmásfél óra úszás, 1xkötetlen ideig íjászkodás. Imádok sportolni, mozogni, mert láttam a hatását. Ezt meg kell szeretni, mintminden mást is, amivel nem vagy kibékülve.

2018. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!