Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A citrom fogyaszt?

A citrom fogyaszt?

Figyelt kérdés
2019. júl. 17. 12:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Számtalan oldalt tudok linkelni amik szerint Elvis él.

Fiatalabb korosztálynak Elvis helyett Michael Jackson.

2019. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Ha több energiát viszel be, mint amire szükséged van, akkor a citrom nem fog semmit tenni azzal a többlettel.

Abban segíthet, hogyha például citromos vizet iszol cukros kóla helyett, akkor ezáltal kevesebb energiát viszel be.

Azt sem tagadja senki, hogy a citromban sok hasznos anyag van, ami szükséges a szervezet működéséhez.

De azzal, hogy citromot IS eszel, nem fogsz lefogyni.

2019. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, Te debil vagy?
2019. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Rakj két erős nejlonzacskóba egyenként 8-10 darab citromot, ezt ragtapasszal erősítsd fel mindkét alsó lábszárad külső oldalára, vagy akár a derekadra, oszt futás. Garantálom az 5-6 kiló fogyást már 1 hónap elteltével, ha naponta így futsz legalább 30 percet.
2019. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%
A citrom lugosít ez tény, de ha fogyni akarsz a legegyszerűbb, ha elhagyod a finomított Cukrot. Nekem működött, persze nem zabálom magam degeszre minden étkezés él, normálisan eszek napszaknak megfelelően de semmi cukrosat, ha nagyon hiányzik eszek egy gyümölcsöt, de nem sanyargatom magam az édességeket és cukros üdítőket stb. Leszámítva. Így én 6 hónap alatt 8kg leadtam és sokkal jobb a közérzetem is!
2019. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!