Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Neki szeretnék állni testet...

Neki szeretnék állni testet építeni, hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Minden érdekekne! Mit, hogyan egyek? Hogyan edzek? Otthin edzés mellett tudok izmosodni?Havonta kb mennyibe kerül? Vékony vagyok 175/56kg

2020. jan. 6. 17:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#8

Mai táplálék bevitelem:

Reggelire rántotta (3tojás, 2toast)

Tízórai egy szendvics

Ebédre babfőzelék, fél tányér hagymaleves

Köztes időben 6-7 lekváros toast

Vacsorára Csirkacomb krumplipürével

2020. jan. 8. 23:18
 12/12 anonim ***** válasza:

9#vok

Több probléma is van ezzel.

Ez az étrend sajnos nagyon karcsú!

Ha nem futnál,és semmit se csinálnál a súlyzozás mellett,akkor is kevés lenne!!(időben a maximális fejlődési lehetőségeidet figyelembe véve)

A fehérjebeviteled elégtelen,az már biztos.A szénhidrát más kérdés.Azt igy nem tudom neked kiszámolni,mert egyénfüggő,de látatlanba is meg tudom neked előlegezni,h kevés!!


A futásoddal elégetsz mindent.

Ezt a kettőt így nagyon nehéz összehozni!!

Ha mindkettőt komolyan csinálod,tuledzed magad.

Vagy immel-ámmal csinálod,akkor meg nagyon hosszú előrehaladásra számíthatsz.

Nézz meg egy hosszútávfutót..vékony,mint az agár,és szálkás.A lassú izomrostjai fejlettek.Egy erőemelőnek gyors izomrostjai fejlettek.

Ennél azért bonyolultabb,és összetettebb a dolog,csak felületesen kb ez van.Te mindkettőt szeretnéd,és egyikben se leszel jó,csak megközelítőleg elégséges,közepes.

Persze céljaidtól függ.Mit szeretnél elérni,és mennyi idő alatt..

2020. jan. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!