Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi értelme van ennek az...

Mi értelme van ennek az álszenteskedésnek, hogy sokan azt mondják, hogy otthon is lehet rendesen edzeni? A saját testsúlyos gyakorlatok talán jók átmozgatásra, de valljuk már be, hogy nem csak erősödésre, de az erőszint fenntartásához is kevés..

Figyelt kérdés
Vagy aki itt osztja az észt az otthoni edzésről, az komolyan azt hiszi, hogy egy 160 kilós fekvenyomást fenn lehet tartani otthoni fekvőtámaszozással?

2020. nov. 26. 18:01
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Panelban hova rendezzek be házi edzőtermet?

Nincsen asszony, nekem nincs szükségem sem barátnőre, sem barátokra, mert csak az edzés érdekel.


Én nem akarok versenyezni, meg egyesülethez tartozni. Mert pl rühellem az embereket és nem hiányzik az, hogy közösségbe járjak. Attól még erős akarok lenni és nem elégszem meg a hobbi erőszinttel.

2020. nov. 27. 19:17
 22/28 anonim ***** válasza:
Hát, akkor lehet ki kéne törnöd a kaptárból, mielőtt tényleg visszakacsint a suzuki.
2020. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
En Belahoz szeretnek jarni az otthoni konditermebe 1-2 baratnommel.
2020. nov. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
77%
Nincs családod, utálod az embereket, csak az edzés érdekel, nem szeretsz közösségbe járni, és ennek ellenére nem voltál még képes beruházni súlyokra meg rudakra? És akkor mi van ha panel? Nyugodj meg, 200 kilótól nem fog leszakadni a padló! Ráadásul azt írtad, te nem testépítő vagy, hanem erőemelő, akkor nincs is szükséged mindenféle hiper-szuper gépekre! Látom a kifogás keresés az megy! Lúzer.
2020. nov. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
67%

Régi szepidök.A bejezetlen padlástér.Volt egy csomó blokktegla.

Kellett 1 deszka.

Megvolt a fekpad.

Guggolás lentröl indítva.

A geredákra rákötött vasrúd volt a húzódzkodó.

Toldzkodás

Két rúd ráhelyezve kétoldalt blokktéglàkra.

lábhajlítás lábfej köze befogott egykezessel.


Szval a siránkozás helyett a panelba is létezhetnek megoldások.

De nem én fogom kitalálni..

2020. nov. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
58%
Szerintem aki régóta edz és jó kondiban van annak nehezebb lehet az otthoni edzés úgy, hogy pl csak súlyzói vannak. De egy olyan aki kezdő, vagy aki alig bírja megmozdítani a 30 kg súlyzót is a két kezével, annak megfelelő az otthoni edzés súlyzókkal és egyéb kiegészítőkkel. Szerintem.
2020. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
66%

"úgy, hogy pl csak súlyzói vannak"


Miért, mi más kell még a kemény edzéshez? Csigás bizbaszokon meg tárogató meg hasonló gépeken pont hogy csak a nyámnyilák edzenek.

2020. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Meglehet egesz olcson oldani. En boxzsakon fekve nyomok 2 40essel meg azon tarogatok. 120kgom van csak ugyhogy a felhuzast vastag gumikotellel nehezitem. A lab edzes neccesebb. Ott annyi sulyt teszek a rudra amit fel tudok rakni a nyakamba a foldrol. Kitoressel kezdem amig megy aztan egybol guggolas. Ugy eleg a suly. A kiegeszoto gyakorlatokhoz meg eleg az egykezes. Most ezvan 🤷‍♂️
2020. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!