Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi értelme van ennek az...

Mi értelme van ennek az álszenteskedésnek, hogy sokan azt mondják, hogy otthon is lehet rendesen edzeni? A saját testsúlyos gyakorlatok talán jók átmozgatásra, de valljuk már be, hogy nem csak erősödésre, de az erőszint fenntartásához is kevés..

Figyelt kérdés
Vagy aki itt osztja az észt az otthoni edzésről, az komolyan azt hiszi, hogy egy 160 kilós fekvenyomást fenn lehet tartani otthoni fekvőtámaszozással?

2020. nov. 26. 18:01
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Erőemelő vagyok, ne hasonlíts a testépítőkhöz
2020. nov. 26. 22:12
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Az istállós vagyok...ha tudsz heggeszteni, akkor egy fekpadot, vagy guggolóállványt össze tudsz rakni szinte hulladék anyagokból. A rúd meg a súlyok a húzósabb tétel, abból neked jó sok kell, használtan próbáld meg hátha kifogsz, talán kedvezményt is ki tudsz alkudni ha sokat veszel :-)
2020. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%

Én a vaterán ,jófogáson vettem mindent.Semmit se vettem boltbol,és kifogtam bagatel összegért rudat,tárcsákat,padot...

Amikor évekkel ezelött megvettem az eszközeimet szép lassan otthonra,akkor mindenki csak röhögött.Nem menö otthon edzeni,ugyanmár!!

Üzenem nekik:Most is röhögjetek!!

2020. nov. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
63%
Attól hogy te nem tufsz otthon edzeni még másnak sikerülhet
2020. nov. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Pont a fekvenyomás rossz példa, mert egyrészt szemben a bonyolultabb gépekkel egy kétkezes súlyzót tartani otthon súlyokkal nem nagy helyigényű, de ha nincs is, ha 160 kilót nyomsz, akkor gondolom nem 50 kiló vagy. Emeleltt ez egy átmeneti időszak, fekvőtamaszban az intenzitás és az ismétlésszám növelésével kicsivel erőnlétibb lesz az edzésed, de az sem felesleges, majd utána visszatérsz a normál kerékvagásba.


De ha komoly eröemelő vagy, akkor amúgy is egyesületnél edzel, ott meg most is szabad. Ha meg nem, hanem csak kocaerőemelő vag, akkor miért rinyálsz?

2020. nov. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
64%

"Akinek van házi terme az könnyen beszél..."


Nem kell házi terem, egy fekpad kell, egy állvány, rúd (egykezes, kétkezes), meg sok-sok súly. használtan (pl vatera) olcsón beszerezhető. Aki hobbi szinten edz és nem versenyre készül, annak ez bőven elég egy jó fizikumhoz, aki mást mond, az hazudik!

2020. nov. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nagyon sok súlyom van otthon, van tolóckodóm is. Szerintem vicces és szánalmas, hogy elvileg a testépítés a kitartás sportja és nem is a hülyéké, aztán mindig ők az elsők az összes sportolók között, akik gondolkodásra alkalmatlanok és 2 hét kellemetlenség után is óbégatnak.
2020. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
36%

"Aki guggol 200 kilóval az cseszheti a saját testsúlyos gyakorlataitokat."


Akkor emelgess másokat! Asszony mekkora? Hát a szomszédé? Csak meglesz az!

2020. nov. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
61%
Akiben van egy kis leleményesség, az megoldja otthon is, még a súlyzós edzést is. Ezek szerint te életképtelen vagy.
2020. nov. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
69%
Igen, otthon is lehet súlyzózni. Én is megoldottam, bár sajna én nem vagyok olyan izombika, mint a kérdező. Akkor ő majd több tárcsát tesz a kétkezes rúdra felhúzáskor. Engem elszomorít, hogy nektek a mostani kor legnagyobb világjárványakor is az a legfontosabb, hogy nehogy kevesebb súllyal edzzetek. Ezek után tényleg nem igaz, hogy a testépítés (konditerem, erőemelés) nem a nárcisztikus hülyéké?
2020. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!