Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Amióta edzek, mintha kisebb...

Amióta edzek, mintha kisebb lenne a fenekem, pedig pont az ellenkezőjét szeretném elérni. Túl kevés a kalória?

Figyelt kérdés

Kisebb, tömörebb, izmosabb is nyilván, tudjátok, az a sportoló kiscsaj fenék.


Alapvetően vékony (néha nagyon vékony) alkat vagyok, 171/53, egyenes derék, kis mellek, de mindig is kerek popsi, a hasamon van a testemen lévő nagyon kevés zsír 80%-a. Idén töltöm a harmincat és úgy tűnik, mintha lógni is kezdene a fenekem, de lehet, hogy csak beképzelem..


Szóval mit csinálok rosszul, ha a tipikus most divatos "nagy" feneket szeretném elérni és nem megy?


Heti 2x edzek fenékre és lábra, 2x felsőtestre (most a Covid miatt kicsit megváltozott az edzéstervem). Elég nagy súlyokkal dolgoztam, amíg lehetett járni edzeni (40-60 kg), itthon egylábas gyakorlatokkal és kézisúlyzóval (20 kg-ig) próbálom kompenzálni a súlyt.



2021. jan. 14. 21:41
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
70%
Az edzés miatt megnőtt a kalóriaigényed, ezzel te nem tartottad a lépést kalóriabevitel terén, így kalóriadeficitbe kerültél, aminek fogyás lett az eredménye. Nem nagy tudomány ezt kikövetkeztetni.
2021. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
38%
Te jo eg de jo csaj vagy. A pasikad meg hadd menyjen minay utan xD
2021. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
43%
Ez egy teljesen átlagos segg. Meg nem mondanám, hogy sportolsz.
2021. jan. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
39%
Itt, ha azt leirod a kommented melle, hogy "L", már akkor 30 darab privat uzenetet kapsz, hát ha meg megmutatod a segged is. :D Teljesen atlagos segg.
2021. jan. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
75%
A magasságodhoz olyan 58-65 kg-ra kéne tömegelned aránylag tisztán, ha ilyen fitnesszmodellesnagysegget akarsz. Egyelőre kevés szerintem a kaja. Próbáld megfejelni az adagod több hüvelyessel, meg magokkal, dió, mogyoró, ilyesmik.
2021. jan. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem is átlagos fenék, kicsit talán még lapos is ahhoz képest, hogy "sportolsz". Ha sportosabbat, kerekebbet akarsz, növelj a kalórián és edzz rá.
2021. jan. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Tyrannosaurus Kex: köszi! Pont ilyeneket csinálok, igen:) Sumo deadlift inkább, mint merevlábas.. Guggolni most nem nagyon szoktam hagyományosan, mert ugye nincs elég súlyom itthon.


Köszi a többieknek is, az én gyanúm is ez volt, hogy a kalóriabevitel lesz a gond. Nehéz ügy, mert reggelire egy 800 kalóriás zabkását eszem, ebédem mindig több, mint a kollégáknak (férfiaknak is), vacsora néha laza, de mindig megvan... Édességet is szoktam enni. Szóval nem értem.


Akik pedig csak annyit írnak, hogy "teljesen átlagos, kicsit lapos segged van": nem zavar, hogy pont azért írtam ki a kérdést, mert én is így látom és segítséget kérek? Te pedig CSAK AZÉRT nyomsz a válasz gombra, hogy ellentmondj azoknak, akik szerint jó seggem van, hogy ettől jobban érezd magad. A meditációt inkább tudom ajánlani, ha szar az életed.


Szép napot mindenkinek!

2021. jan. 15. 10:03
 18/36 anonim ***** válasza:
55%
De te tetted ki a segged, pedig már előtte kaptál választ :D Pasid nem bókol eleget, hogy ennyire kell a megerősítés? Amúgy ismerek nem sportoló csajokat, akiknek ennél formásabb, nem akarok én senkinek ellent mondani, csak megjegyeztem. De legalább most a nyálcsorgató privik simogatják az egód :D
2021. jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, amúgy csak nekem akadt meg a szemem azon, hogy divatos fenék? Ha a kis fenék lenne divatos, neked az kéne?
2021. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
19# nekem is megakadt a szemem rajta, ezért mondtam hogy a manusz menjen akkor a minajhoz, csak rosszul irtam a nevét :D
2021. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!