Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Amióta edzek, mintha kisebb...

Amióta edzek, mintha kisebb lenne a fenekem, pedig pont az ellenkezőjét szeretném elérni. Túl kevés a kalória?

Figyelt kérdés

Kisebb, tömörebb, izmosabb is nyilván, tudjátok, az a sportoló kiscsaj fenék.


Alapvetően vékony (néha nagyon vékony) alkat vagyok, 171/53, egyenes derék, kis mellek, de mindig is kerek popsi, a hasamon van a testemen lévő nagyon kevés zsír 80%-a. Idén töltöm a harmincat és úgy tűnik, mintha lógni is kezdene a fenekem, de lehet, hogy csak beképzelem..


Szóval mit csinálok rosszul, ha a tipikus most divatos "nagy" feneket szeretném elérni és nem megy?


Heti 2x edzek fenékre és lábra, 2x felsőtestre (most a Covid miatt kicsit megváltozott az edzéstervem). Elég nagy súlyokkal dolgoztam, amíg lehetett járni edzeni (40-60 kg), itthon egylábas gyakorlatokkal és kézisúlyzóval (20 kg-ig) próbálom kompenzálni a súlyt.



2021. jan. 14. 21:41
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Mondom HASRA, NEM a bögyökre ment:D


Es ezt nyilvan csak en latom, egy normalis ember azt mondana, hulye vagyok. De aki mar benne van a temaban, annak minden apro kis valtozas feltunik a testen.

2021. febr. 15. 14:55
 32/36 anonim ***** válasza:
26%

Szia. 23-as vagyok. A sült krumpli, édességek sajnos hasra mennek. Amit írtam a múltkor, hogy a mogyoróvajat (én a Bioteches cukormentest eszem) edd sok zabkásával, banánnal, különböző proteines túrókrémeket. Az a lényeg, hogy magas proteintartalmú ételeket egyél, rengeteg húst, halat de ne sült krumplival hanem rizzsel, zöldségekkel. Én szoktam még pl. epres, vaníliás fehérjeturmixot enni édességnek.


[link]


Az a lényeg, hogy sok olyan ételt kell enni ami kifejezetten csak a fenékre hízlal, itt van egy pár felsorolva.


https://www.youtube.com/c/AnnabelleHayes/videos


Ez a youtube csatorna meg direkt erre van, edzés és kaja videókkal. Nekem is ilyesmi a cél, mint ahogy ez a lány kinéz.

2021. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%

Dehát mivan ha ígyszeretik a lányt(Hölgyet/Asszonyt?!?)


egzotikusan gyönyörű ha rendelkezik ilyen farpofákkal az illető;)

tudom csúnyán fogalmazok-de az is tud ingerlő lenni

2021. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
86%

"Az a lényeg, hogy sok olyan ételt kell enni ami kifejezetten csak a fenékre hízlal"


Tudtam,hogy a tudatlanság nagy,de ekkora (booty)meretü???

Anyám borogass!!

Nem lehet,hogy az agysejtjei is a se..ébe vándoroltak?

2021. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
2%
34-es nevethetsz nyugodtan, de köztudott, hogy pl. az avokádó, a mogyoróvaj, banán kifejezetten a fenékre megy megfelelő edzés és diéta mellett. Nézz utána az interneten ha ilyen sok időd van, hogy itt beszólogass. pl amit linkeltem, ha ennyire okos vagy akkor gondolom tudsz angolul
2021. febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Hányszor akarod még kiemelni a kérdést?

Amit kivülálló megjósolhat neked, már rég megírták. Senki nem fog biztosabbat mondani.

2021. febr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!