Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egy héten egy napon csak...

Ha egy héten egy napon csak reggelizek, mekkora izomtömeget vesztek?

Figyelt kérdés

A reggelim olyankor lasan felszívódó fehérjéből áll.

Ha megmozgatok aznap minden izomcsoportot az tudna segíteni hogy a szervezetem inkább a zsírhoz nyúljon?

Ha ezt rendszeresen így csinálom tudok fejlődni vagy csak standálni fogok?



2016. jan. 10. 20:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Miért csak reggelizel? Semmiképp nem tesz jót, nem az izmoknak csak, az egész szervezetednek ártasz.
2016. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Miért tennél ilyet?
2016. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Cortez70 ***** válasza:
100%
1 nap alatt nem vesztesz izmot így sem, de zsírt sem. Nem ilyen gyorsan mennek a dolgok.
2016. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Csak reggeli (hiába lassan felszívódó fehérje) nem elég a teljes napi szükségleteidre, akkor sem, ha edzel.

Ezzel nem kezd el zsírt bontani a szervezeted, akkor sem, ha x hétig csinálod ezt az edzés mellett.

Az jó, ha edzel. A zsírt akkor kezded el bontani, ha a napi bevitt kalóriamennyiség kevesebb, mint amennyit felhasználsz.

És igen, ez egy hosszabb folyamat, szóval türelem, és lesz eredménye az edzésnek! :)

2016. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :D

bár ezekkel tisztában vagyok....nem a fogyás a célom, a túlsúllyal nincsen semmi problémám

a célom elsősorban az hogy az izomtöveg növekedését lassitsam.....nagyon szeretek edzeni odavagyok a nagy súlyokért és szépen gyarapodnak az izmaim (ez az egyik oka amiért ezt csinálom, nem akarok nagyon nagy izmokat....és a célul kitűzött testalkatot lassan kezdem elérni)

a másik oka a méregtelenités....a víz kimossa a szervezetemből a méreganyagokat "böjt" közben

2016. jan. 10. 21:48
 6/24 A kérdező kommentje:

a kérdés igazából az hogy menyi izmot veszitek egy ilyen alkalommal

ha sokat akkor az edzéssel tudom e ezt kompenzálni "böjt" közben

2016. jan. 10. 21:51
 7/24 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem vesztesz. Ìrtam már.
2016. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nagy izmaid naturálban meg soha nem lesznek.
2016. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha be akarod lassítani a fejlődést, egyél simán kevesebbet, vagy szálkásíts egyet és jöjj rá hogy milyen pici vagy.
2016. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
köszönöm, megy a zöld kéz
2016. jan. 10. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!