Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egy héten egy napon csak...

Ha egy héten egy napon csak reggelizek, mekkora izomtömeget vesztek?

Figyelt kérdés

A reggelim olyankor lasan felszívódó fehérjéből áll.

Ha megmozgatok aznap minden izomcsoportot az tudna segíteni hogy a szervezetem inkább a zsírhoz nyúljon?

Ha ezt rendszeresen így csinálom tudok fejlődni vagy csak standálni fogok?



2016. jan. 10. 20:17
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

már szálkásitottam... :)

azzal meg hogy kevesebbet eszek több probléma van

nem akarom számolgatni a fehérjét meg a szénhidrátot hogy ne legyen több mint amit égetek de kevesebb se legyen mint amire szükségem van

a kedvenc ételeim pont tele vannak fehérjével és szénhidráttal

2016. jan. 10. 22:02
 12/24 anonim ***** válasza:

szóval, te szeretsz keményen edzeni, és szereted a fehérjével és szénhidráttal teli kajákat, de emiatt sajnos tulsagosan izmosodsz. viszont a kajából nem akarsz visszavenni mert ahhoz mérned kéne.

Tökéletes megoldás a számodra: Időszakos böjtölés

Felkelsz, igyál egy nagy pohár vizet, valamint igyál szénsavas vizet, és 2 órával kelés után akár kávét is.

a böjt alatt mehet szénsavas víz mert az jól elnyomja az étvágyat.

Kb 6 órával kelés után legyen az első étkezésed, de akár lehet egy alma is és akkor tudsz várni még 1-2 órát.

Innestől kezdve eheted a kedvenc kajáidat amennyit szeretnél.

nem kell méricskélj, de garantáltan kevesebb lesz mintha egész nap ettél volna.

A böjtölési része meg ahogy leírtam úgy kb semmi akaraterőt nem igényel.

2016. jan. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

#12: Nem garantáltan. Van, aki napi egy étkezésben simán beviszi a kalóriaigényének a másfélszeresét, s ha olyan az étel, még csak igazán jól sem lakik tőle. (Ebben sajna jó vagyok, pedig nekem szálkásítani kéne s nem is elég napi egy evés.)

Nem tudom, a kérdező ilyen-e, de nem mindenkinél garantált a dolog :)


Viszont nem értem a kérdezőt. Már a túlzott izmosodást sem (milyen jó dolguk van egyeseknek. én előre és vakon elfogadok minden izmot, ami hajlandó rámjönni majd az életben :D nem lesz panasz), de hogy nem akar kevesebbet bevinni... De ha reggelizik, akkor is kevesebbet visz be, vagy az heti egyszeri, emiatt könnyebb, mint minden egyes nap kevesebbet enni?


Egy nap alatt, a fentebb leírt reggelivel szerintem is elég nehéz nem egészen csekély mennyiségű izmot veszteni, de még a reggeli mennyisége is számít. Erre a kérdésre a fentiből senki meg nem mondja, hogy hány deka, körülbelül sem :D

2016. jan. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem azt állitottam hogy nem tud a kalóriaigényénel többet enni napi 1 étkezésben, csupán annyit hogy ha annyit akar enni amennyit kedve van, nem akar méricskélni, akkor ez a mennyiség tuti kisebb lesz akkor ha a nap felében kajál, mintha egész nap kajálna.
2016. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

kávét és szánsavas innivalót nem iszok


4-5 éve edzek már heti 4-5X otthon súlyokkal

nincsennek "nagy izmaim" egy normál konditerembe járó emberhez képest, inkább átlagos vagyok és mint emlitettem lassan (ezzel a tempóval kb 1 éven belül elérem azt aminél már nem akarok "nagyobb lenni"....és igen az jutott eszembe hogyha heti egyszer nem ennék normálisan akor az lassitaná a folyamatot és mellette meg méregtelenitené a testem.


A reggelim am alt ilyenkor negyed kiló túró keverve egy kis zabbal mézzel meg 1-2 tojással

2016. jan. 11. 16:57
 16/24 A kérdező kommentje:

ez nem én vagyok!

de valahogy így néz ki a testem.....

ööö... :D (ha be vagyok durranva)


[link]


am ehez kb még fél év kell HA így növekszek továbbra is..ennél nagyobb nem nagyon akarok lenni

2016. jan. 11. 17:07
 17/24 Cortez70 ***** válasza:
Magadról tegyél képet, mert ezt így bárki írhatja.:) Amúgy nem egy brutál ez a fazon sem.
2016. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

igen...nem egy brutál..nem annyira nehéz összeszedni egy ilyen kondit de nekem nem kell ennél nagyob


magamról meg félpucér képeket nem fogok feltenni a netre

nem lesz nekem attól kevbesebb akkor se ha mindenki azthiszi hogy kamuzok


a kérdésre meg a választ megkaptam

-nem fogok izmot vesziteni, max lassit egy picit...talán

addig meg gondolkozok hogy mit lehetne kitalálni...de szerintem az beválhat hogyha amint elérem azt a szintet akkor a súlyt nem emelem tovább hanem azzal a súllyal edzek utána

2016. jan. 11. 18:05
 19/24 anonim ***** válasza:
Akkor szeresd meg a kardiot is. Mondjuk kezdj el futni. Az belassítja neked.
2016. jan. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Cortez70 ***** válasza:
Tehát kamuzol kisgyerek. Ennyi. Az arcot ki lehet takarni és akkor senki nem ismerne meg. De te nem mersz képet tenni, mert szar vagy.
2016. jan. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!