Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek, mire...

Mi a véleményetek, mire kellene rámennem jobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi. Mit gondoltok a fizikumomról, mennyire jók az arányok ? Mire kellene egy picit jobban rámennem. 4 éve edzek 175cm körül vagyok 69kg.

Az utóbbi időkben picit megtorpant a fejlődés való igaz, kisebb súlyokkal edzek lehetséges hogy emiatt is következett ez be. Viszont egy ideje már edzegetek, és ugye mindent képes vagyok megtenni a fejlődésért, mert szeretnék versenyezni is későbbiekben. Úgyhogy véleményeket szeretnék, és egy kis "ajánlót" amivel a már-már naturálban megszorult fejlődésemet ki tudom küszöbölni. ( Igen jól meggondoltam, hajlandó vagyok kockáztatni) Ez erről szól. SZép estét mindenkinek.

(Trollok légyszíves kíméljetek, enm fogok nektek válaszolni.)



2019. jan. 3. 21:44
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:

Persze hogy ettem fehérjét. De nem porokat ha erre gondolsz. Normál kajákat. De fehérjeporral is ugyanúgy naturálnak számít az ember...

Bíztathatnánk mi itt téged, hogy jó lesz ez, csak így tovább, de ha egyszerűen nem igaz? Ha elég nyilvánvaló hogy még messze vagy a naturál limitedtől. Egyszerűen tény, hogy ilyen szintű izomtömeggel versenyezni esélytelen. Kb röhögve vágnának ki.

Amúgy pl kreatin nyugodtan mehet, ártani nem árt. De mint mondtam, az sem veszi el a natty státuszod.

2019. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
Hogy röhögnének már ki? Hát nézz már emg egy átlagos embert , meg engem. Rajtam látszik hogy edzek. Kerek az idomom. Akkor még is mit egyek hogy izmosabb legyek és ne szedjek fel zsírt ? Még száradnom kell sokat azért is így mondom.
2019. jan. 3. 22:25
 13/53 A kérdező kommentje:
Vagy te vagy a troll és csak szivatsz?:D
2019. jan. 3. 22:26
 14/53 anonim ***** válasza:

Hat.

Valamit valószínűleg elrontottál.

Szemből csinálj kepet, úgy lehet nem annyira rossz

2019. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:

Most akkor hasonlítsd össze a te tested ezekkel a men's physique kategóriában, avagy a legkissebb kategóriában versenyző emberekkel:

[link]

A classicot meg a men's opent már meg se merem említeni.

Amúgy először normálisabb súlyok kellenének, ha komolyan akarsz fejlődni.

Persze, lehet hogy csak iszonyat rossz a kép (bár kétlem). Töltenél fel másikat?

2019. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

Simán lennék én is olyan, csak egy kis szteroid kellene mert ők azt nyomják. Meg amúgy ők le vannak barnítózva úgy nagyobb az izom.

[link]

2019. jan. 3. 22:37
 17/53 A kérdező kommentje:
Küldök még szemből is
2019. jan. 3. 22:37
 18/53 anonim ***** válasza:
54%

Ne hallgass rájuk, bika vagy.

Kreatin menjen szőlőcukorral aztán jönni fog a tömeg. Annyi a lényeg, hogy 5 óra után már ne egyél, akkor nem fogsz zsírosodni.

A helyedben már a tavaszi versenyzezont becéloznám, az idei mrolympiára már sajnos nem tudod magad kvalifikálni. De nem gond, idén meglesz a profi kártya, megismerik a neved nemzetközi szinten, jövőre meg aratni fogsz.

Egyébként nem tudom mivel foglalkozol, de komolyan fontolóra venném a személyi edzősködést, gondolom amúgy is sokan kérnek tőled tanácsot a teremben.

2019. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
Ú köszi szépen :D Hát azért még van hova fejlődni. 5 után nem szoktam enni amúgy sem mert éjszakai műszakban dolgozom 6tól reggel 6ig, és köszönöm szépen nem kérek amgamra zsírt. Tavasszal milyen verseny lesz, melyik városban? Lehetséges hogy becélzok egyet:) Olimpiára nem tudok menni nem vagyok olimpikon. De köszi szépen tényleg a hasznos választ ment a zöld.Egy okj személyi edzős képzés mindenképpen tervben van, és szoktak kérdezgetni teremben igen hogy miujsag hogy vagyok. Gondolom kapcsolatot szeretnének velem tartani vagy nem tudom, szeretnék ha lenne ilyen izmos barátjuk vagy nemtudom:D
2019. jan. 3. 22:47
 20/53 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem sértésből, de igazam van az előttem szólóknak. Véleményt kértél, így sajna azt is el kell tudnod fogadni és helyén kell tudnod kezelni, ha negatív véleményt mondunk. Ha 4 éve edzel és megrekedtél a fejlődésben, akkor te valamit nagyon rosszul csinálsz. Amit linkeltél képet, az még nagyon nem a vége a naturál testépítésnek. Én street workoutozok, csak saját magamat emelgetem, de 1 év alatt több izom jött rám, mint rád 4 év konditól. És ezt nem lenézően írom, egyszerűen csak arra próbálok rávilágítani, amire a többiek: Te még nagyon nem vagy a naturál testépítés végén, teljesen felesleges szerekhez nyúlnod. Inkább kérd ki egy hozzá értő személyi edző véleményét, mert rosszul csinálsz valamit. Még naturálban is van hova fejlődnöd, teljesen felesleges szereket használnod.
2019. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!