Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek, mire...

Mi a véleményetek, mire kellene rámennem jobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi. Mit gondoltok a fizikumomról, mennyire jók az arányok ? Mire kellene egy picit jobban rámennem. 4 éve edzek 175cm körül vagyok 69kg.

Az utóbbi időkben picit megtorpant a fejlődés való igaz, kisebb súlyokkal edzek lehetséges hogy emiatt is következett ez be. Viszont egy ideje már edzegetek, és ugye mindent képes vagyok megtenni a fejlődésért, mert szeretnék versenyezni is későbbiekben. Úgyhogy véleményeket szeretnék, és egy kis "ajánlót" amivel a már-már naturálban megszorult fejlődésemet ki tudom küszöbölni. ( Igen jól meggondoltam, hajlandó vagyok kockáztatni) Ez erről szól. SZép estét mindenkinek.

(Trollok légyszíves kíméljetek, enm fogok nektek válaszolni.)



2019. jan. 3. 21:44
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
Mert sokkal magasabb az esszenciális aminosav tartalma az állati fehérjéknek. (legfontosabbak: leucin, izoleucin, valin tartalma)
2019. jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, igazán rendesek vagytok!

Talán még is megpróbálok tovább edzeni és emelni a súlyokon. Veszek borsófehérjét, az utóbbi napokban hallottam hogy most az úgy elég jó. ( Szóját is beszerezhetek) és azzal fogom kiegészíteni a táplálkozásom. Illetve hyper mass sem hanzik rosszul azt meg is rendelem.

Kreatintól pedig még tartok a hasmenéstől. Köszi szépen, most már annyi tanácsot kaptam hogy biztos a fejlődés.

Akkor ilyen tejsavó fehérje felesleges? Mert amugy is sokka érte apénzt.

2019. jan. 4. 13:17
 33/53 anonim ***** válasza:
76%

Tedd amit akarsz.

De egyre biztosabb vagyok benne, hogy te is az egyik vagy az újdonsült trollok közül...

2019. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
De ember, napról napra erről ezsélnek hogy a vegán most a menő.
2019. jan. 4. 13:41
 35/53 anonim ***** válasza:

76os ez semmit nem jelent.


Komplettalas pl borsó szoja sokkal de sokkal.jobb eredményeket lehet elerni.

2019. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:

[link]


...

2019. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:

Köszi meg is rendelem. [link]

Erre gondoltam, ennek tetszik a doboza:)

2019. jan. 4. 14:02
 38/53 A kérdező kommentje:
PRIMOBOLANT fogok szedni.
2019. jan. 4. 16:17
 39/53 anonim ***** válasza:
Ne röhögtess már. Azt lányok meg ovisok szokták tolni. Vannak annál ezerszer jobb cuccok.
2019. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:
Vagy mèg a Halotestin tren kombón gondolkoztam.
2019. jan. 4. 16:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!