Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek, mire...

Mi a véleményetek, mire kellene rámennem jobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi. Mit gondoltok a fizikumomról, mennyire jók az arányok ? Mire kellene egy picit jobban rámennem. 4 éve edzek 175cm körül vagyok 69kg.

Az utóbbi időkben picit megtorpant a fejlődés való igaz, kisebb súlyokkal edzek lehetséges hogy emiatt is következett ez be. Viszont egy ideje már edzegetek, és ugye mindent képes vagyok megtenni a fejlődésért, mert szeretnék versenyezni is későbbiekben. Úgyhogy véleményeket szeretnék, és egy kis "ajánlót" amivel a már-már naturálban megszorult fejlődésemet ki tudom küszöbölni. ( Igen jól meggondoltam, hajlandó vagyok kockáztatni) Ez erről szól. SZép estét mindenkinek.

(Trollok légyszíves kíméljetek, enm fogok nektek válaszolni.)



2019. jan. 3. 21:44
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

Oké

A kérdező vagy troll vagy klinikai eset.

2019. jan. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
61%
Az is klinikai eset aki hajnak 2:21 kor válaszolgat...
2019. jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
0%

Aztán mé?

A min 8 óra alvást betartom.

A munkám meg megengedi, hogy úgy aludjak/keljek ahogy nekem tetszik :P

2019. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
#42 XDDD
2019. jan. 5. 13:18
 45/53 anonim ***** válasza:
Jaja, vagy valami gyárban tolod a betanított melót 3 műszakban aztán épp volt 10 perc szünetet aztán gyorsan osztottál egy kis "észt"...
2019. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Most mit sértegetitek egymást? Tipikus gyakoris hozzászólások és stílus. A lényeg: a Kérdező valamit rosszul csinált eddig, ha 4 éve edz, megrekedt a fejlődésben, és itt tart csak, ami a képeken látható. Ezt nem lenézően írom, mert a jelenlegi fizikumod is jó szerintem, nekem nem is kéne több. Viszont ha még nagyobb izmokat szeretnél, az bőven lehetséges még naturálban, csak kérd ki egy hozzá értő véleményét. És itt most nem a 10 éve edző Pistikére gondolok a teremben, hanem tényleg olyan személytől kérj segítséget, akinek van gógyija hozzá és ért is hozzá, szakmabeli.
2019. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
Itthonról dolgozok, informatikus vagyok. De közel voltál :)
2019. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
#46 nagyon rendes vagy köszönöm, kérhetem asegítséged privátban.
2019. jan. 5. 16:23
 49/53 A kérdező kommentje:
#47 Te meg egy kocka vagy, menjél szépen egyed a danabolt.
2019. jan. 5. 16:24
 50/53 anonim ***** válasza:
Ja persze ezen az oldalon mindenki infós...
2019. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!