Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek, mire...

Mi a véleményetek, mire kellene rámennem jobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi. Mit gondoltok a fizikumomról, mennyire jók az arányok ? Mire kellene egy picit jobban rámennem. 4 éve edzek 175cm körül vagyok 69kg.

Az utóbbi időkben picit megtorpant a fejlődés való igaz, kisebb súlyokkal edzek lehetséges hogy emiatt is következett ez be. Viszont egy ideje már edzegetek, és ugye mindent képes vagyok megtenni a fejlődésért, mert szeretnék versenyezni is későbbiekben. Úgyhogy véleményeket szeretnék, és egy kis "ajánlót" amivel a már-már naturálban megszorult fejlődésemet ki tudom küszöbölni. ( Igen jól meggondoltam, hajlandó vagyok kockáztatni) Ez erről szól. SZép estét mindenkinek.

(Trollok légyszíves kíméljetek, enm fogok nektek válaszolni.)



2019. jan. 3. 21:44
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
Mire kéne rá menned jobban?Mindenre.Ezt a fizikumot fél év alatt el lehet érni nem 4 év alatt.
2019. jan. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
Igaz. Szerintem abba hagyom a fenébe az egészet, nem megy nekem kész van ilyen.
2019. jan. 4. 00:32
 23/53 anonim ***** válasza:

"Igaz. Szerintem abba hagyom a fenébe az egészet, nem megy nekem kész van ilyen."


Te tudod...

Könnyebb feladni, mint felállni a padlóról és újracsinálni jól. Nem feladni kell, hanem utánajárni, hogy mégis hogyan, milyen gyakorlatokat kell csinálnod.


Két ember van: vesztes és nyertes. Döntsd el, hogy te melyik vagy és cselekedj aszerint. Ha vesztes vagy, akkor hagyd abba, add fel, mert úgyse megy neked. Ha győztes vagy, akkor pedig kezd újra az egészet, de immáron jól kivitelezve. A választás a tied.

2019. jan. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:

Milyen gyakorlatokat csinálsz? 4 év alatt ennyi kevés, tényleg. Nem azt mondom hogy rosszul nézel ki, mert ez egy jó fizikum, de négy év eredményeként nem jó. Soha ne könnyíts a súlyokon, mert úgy nem lesz nagyobb az izom. Naturalként nem teheted meg, hogy kicsi súlyokkal nyomsz.


Én azt javaslom, ha eddig nem tetted, csinálj "compound movements" gyakorlatokat, nekem segített, sőt naturalként csak így lehet igazából tovább fejlődni, izolált gyakorlatok csak kiegészítésnek jók. Angolul gondolom elég jól értesz, olvasd el Mark Rippetoe Start Strength c. könyvét. Ha utálsz olvasni, nem baj, mert vannak videói is ahol bemutatja a gyakorlarokat és elég jól magyaráz, jó tippeket ad.


Squat, deadlift, overhead press, bench press, barbell rows, T-bar rows, húzódzkodás, tolódszkodas. Ilyen gyakorlatokat erőltess.

2019. jan. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:

Menjen egy minőségi tömgnövelő pl. Hyper Mass duplaadag reggel. Edzés utan pedig tejsavo hidrolizatum 50g szollocukor.


Kreatin 2x5g

Bcaa reggel es edzés előtt

L glutamin es l karnitin

Hmb


Csodát fog tenni. Ne feledd ez penzes sport, akinek nem tetszik az Menjen pl karatezni. Sok sikert kivanok! ;)

2019. jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:

Juhú


Mégegy értelmes komment.


Kb a kreatinnak van értelme azok közül, amit írtál. És nem, az sem fog csodát tenni.

2019. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:

Az jó amit 25 írt. De ne tejes fehérjét fogyassz. Sőt semmi állati eredetű terméket ne fogyassz! Inkább sárgaborsó, rizs, szója fehérje menjen.


[link]

2019. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem értem mi ez a hirtelen vegán őrület...
2019. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem, hogy a 76 os troll miért nincs banolva...
2019. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:

76os meg is tudod indokolni?


Mi itt eppen segiteni akarunk hogy hús menjen az illetőre azt latom h te meg direkt hülyeséget beszelsz

2019. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!