Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet erre valami megoldás?

Lehet erre valami megoldás?

Figyelt kérdés

Eszek reggel 6 kor, aztan munkába eszek 8 kor, nassolok egy rudit,kekszet, vagy csokit, aztan 12 kor újra eszek, haza érek 3 kor éhes vagyok, és eszek, aztan vacsoráig ami 9 után van nassolok...borzasztó, 160 cm és 55 kg nö vagyok!

Tudna valaki segíteni aki hasonló gondokkal küzdött,hogy mit tegyek az állandó éhség ellen?


ápr. 18. 21:13
 1/10 anonim válasza:
100%
160 centisen 55 kg vagy és ez borzasztó? :D
ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem az borzasztó ,hanem inkább ez a folytonos éhség érzés ,és érzem,hogy jön a savam ha nem eszek, hányingerem lesz...
ápr. 18. 21:39
 3/10 anonim válasza:

Azzal nincs semmi baj.


Egyél sokszor keveset, hogy meg tudd emészteni és sok folyadékot, ha lehet tiszta vizet vagy teát.


És mozogj!!


Akkor nem ülepszik le a sok kaja.


És ha nem eszel egészségtelen ételeket akkor nyugodtan nassolj. Próbálj meg több gyümölcsöt nassolni.

ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod 🙏

Igen mozogni szeretnék hozzá, van elliptikus trénerem, csak lusta vagyok használni :/ de úgy érzem ideje!

ápr. 18. 22:09
 5/10 anonim válasza:

Nem hinném amúgy, hogy lehet rajtad felesleg.


De ha úgy gondolod, hogy igen, akkor nyugodtan egyél továbbra is többször keveset. És inkább gyümölcsöt.

sok folyadékot, hogy az étel ne tapadjon le a beleidben.


És mozgás kellene, esetleg kirándulás erdőben, esti séta, vagy sport.


Szóval szerintem nincs min aggódnod.

ápr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ❤️

Sok folyadékot is beiktatom,mert sajnos nem sokat iszom!

ápr. 18. 22:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne ilyen nassokat egyél. Vannak nagyon finom teljes kiőrlésű kekszek, rudi helyett müzliszelet, proteintutmix, gyümölcs, joghurt, házi készítésű túrós desszertek cukor nélkül... Egy csomó olyan édesség van ami nem csak üres kalória, hanem jól is laktat és van értelme megenni. :)
ápr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy rossz ez. Én is ilyen gyakran eszek. Reggel 7 körül, aztán 9-10 között, 12:30, 15:00, 17:30-18 között, meg este 22 körül még egy shake lecsúszik. Ezzel az ütemtervvel fogytam 17 kg-ot. Persze nem mindegy, hogy mit eszek és mennyit. Csak ahogy olvastam az időpontjaidat, mintha magamat látnám. Én annyira megszoktam, hogy többszőr próbáltam átállni kevesebb étkezésre, de olyankor a következőre annyira éhes lettem már, hogy mindent is megettem. Aztán inkább maradtam ennél a sok kicsinél.
ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nem eszek túl sokat mondjuk egy étkezésnél, reggel egy szelet rozsos magos kenyér mondjuk szalámival, kolbásszal vagy szalonnával ,nem túl egészséges ételeket eszem , de ezeket szeretem!

8-as akkor Te is ilyen dolgokat eszel?

ápr. 19. 18:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem teljesen. Az étkezések számát és a kb időbeosztást írtam, hogy nálam működik. Reggelire shake, tízórai pl hoghurt valamilyen gyümölccsel keverve. Vagy protein puding. Ebéd nagyon változó. A basmati rizst szeretem. Gomba, cukkini, sült hús valamivel turbózva (pl alma, vagy brokkoli), 3 körül csak valami kicsit, plfehérje szelet vagy műzli szelet, vagy gyümőlcs joghurttal vagy túróval. Aztán fél 6 fele eszek valami laktatót, pl tk tortilla lapba zöldségek, hús tekerve, ehhez készítek fűszeres joghurt öntetet. De szoktam kísérletezni egészséges desszert receptekkel is.
ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!