Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek milyen tapasztalata van?

Kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés

Gondolom eleg sokan hallottak mar a KETO dietarol es a "hozza tartozo" tablettarol.(napi 2x kell bevenni jo nagy pohar vizzel)

Sokszor latom hogy ilyen jo meg olyan jo stb...

Nem tudom hogy van e benne igazsag..

Van aki hasznalta mar?



2019. júl. 30. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom milyen tablettarol beszelsz, a keto dietahoz nem tartozik semmilyen tabletta, a lenyeg h 50 g chnal ne vigyel be tobbet naponta, mig foleg feherjet es zsirt fogyasztasz egeszseges kaloriamennyisegben.


fogjatok fel, mindenfele csodaszer, tabletta, tea, por, varazs masszazsov atveres. vannak zsiregeto tablettak, de ezek nelkul is remekul lehet fogyni alapesetben es csak max az utolso kiloknal lesz ra szukseg. ha ketozni akarsz probald ki legalabb egy napig tudod e tartani, nagyon kemeny, es ezt nem lehet ugy mint mast, hogy jo majd hetvegen kicsit bunozol, mert akkor a tested nem tud rendesen atallni a ketozisra es semmit sem er az egesz.

2019. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ketón (ketogén diétán) és semmilyen tablettát nem kell szedni hozzá. Nekem sokat segített éhezés nélkül szép túlsúlytól megszabadulni.
2019. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Cseppet sem olyan csodás étrend, mint ahogy azt sokan hangoztatják.

2019. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
A ketogén diéta egészséges, ha jól van összeàllítva. Szakember nélkül akàr veszélyes is lehet. Ha rendben van akkor pedig szépen lehet vele fogyni, bizonyos betegségekben pedig teràpiàs hatàsú. Viszont nagyon nehéz betartani 50 g alatti szénhidrátot. Ezen a diétàn nincs csalónap, nincs fél szelet sütike se semmi, különben oda a ketózisnak, abból pedig nem jó ki be ugràlni. Nem tudok tablettàról , amit szedni kell, ilyen nincs, maximum egyéni döntés alapjàn vitaminpótlàs, kollagén, ha fogyàs a cél. Pl Egy lazàbb ch szegény diétàt , lowcarb highfat étrendet sokkal könnyebb betartani mint egy ketogén étrendet. De persze te tudod:) Ha a ketot vàlasztod mindenképp hozzàértővel konzultàlj.
2019. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!