Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegnap edzzettem 1 órát.30p...

Tegnap edzzettem 1 órát.30p ugrókötél+ gyors séta + 30p DVD+hullahoppkarika. megmértem a testsúlyom és700 gr fogytam ez jó igy? Ja és mára nincs izomlázam mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
azt is bekalkuláltad, h vizet is veszítettél?:P az izomláznak meg nézz utána heh, az nem a fogyás mérőszáma!
2010. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7 deka tök jó egy órához képest. Nekem 2 órás box edzésen megy le 1.5kg, mondjuk ilyen melegben talán több is, de ennek nagy része csak víz... És állítom, hogy az keményebb. Izomlázad pedig nem akkor van ha jól csináltad az edzést. Szerinted akkor lennének sportolók?
2010. júl. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

vmit nagyon elirtam 400 gr fogytam

köszi az eddigi válaszokat!

ja és még 1 kérdés van vmi tapasztalatotok a Level diétával kapcsolatban? ha igen légyszi irjatok!

2010. júl. 13. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!