Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Bűntudatom van...

Mit tehetnék? Bűntudatom van tőle és számolom a kalóriákat!

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, 177 centi és jelenleg 52-53 kilo. Pár hete még 56 voltam, de fogytam, pedig nem akarok. Folyamatosan gondjaim vannak a súlyommal, már egy éve is ez volt, most nyár van, meleg, nem tudok mit kezdeni magammal, megint. Számolom a kalóriákat, nem eszek semmilyen édességet, soha, még a strandon se, pedig akarom én, de nem megy. Ha eszek, akkor is rosszul érzem magam, pedig tudom, hogy kell, anorexiás se vagyok, mert akkor nem ennék és anyukám is szid, de szerinte csak teszem a fejem, pedig nem így van!

Ma ennyit ettem: Nesquik müzli tejjel, egy kicsi húsleves, egy kicsi túróstészta, egy kenyér sajttal és szeretnék még inni egy pohár tejet vagy egy joghurtot.

Utálom magam de nem tudom mit csináljak, régen legalább a vacsorázástól nem volt bűntudatom!!

Nem szeretném ha mindenki elkezdene engem pocskondiázni, hogy így hülye, úgy hülye, lécci semmi bántót, tudom, hogy az vagyok és nem tehetek róla! :)

Mit javasoltok?


2010. júl. 12. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Detto.Csak én kevesebbet eszek.

Azt javaslom,hogy pszichológus.Segít a fejedben...aztán hízókúra,hogy normális legyen a súlyod.

2010. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :P
2010. júl. 14. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem is kel la doki, de azért előtte megpróbálhatod magadtól is a javulást :) állj a tükör elé, nézz bele, és légy megelédedve magaddal! nézd meg milyen csinos vagy, milyen jól nézel ki. mondogasd magadban hogy megfelesz magadnak, pont olyan vagy amilyennek kell lenned, sőt ha kicsit híznál akkor még formásabb, kívánatosabb lennél ;)

mikor megkívánsz valamit, valami finom kaját, akár sütit is, edd meg és gondolj arra hogy mivel kívántad, ezért nem fog ártani (ha nem kívánod, akkor értelemszerűen ne edd) de ne undorodj az ételtől :) szeress finomat enni :) és hoyg megnyugodjon a lelkiismereted (mert az elején nehéz rávenni magad) biciklizz, sportolj vlmit, ellazít ;) sok sikert

2010. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocsi a hibákért, siettem :D
2010. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Majd próbálkozom! :)

2010. júl. 15. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!