Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alakomról?...

Mit gondoltok az alakomról? Fogynom kéne?

Figyelt kérdés

Milyen alakom van? Tudom hogy ide sokkal kövérebb emberek szoktak írni, de szuksegem lenne fogyókúrára? Ha igen milyenre? Sajnos én nem vagyok elégedett magammal, mert nem vagyok teljesen vékony. Vagy az vagyok? Kicsit mar össze vagyok zavarodva magammal kapcsolatban.

Itt van néhány kép:


[link]

[link]

[link]


Ti hol láttok felesleget vagy “hibát”?

Csak őszintén.:)

23/L



2019. aug. 11. 17:06
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen alkat elérése lenne a cél, ha ilyen lennék, vagy kicsit ennél is soványabb akkor érezném jól magam

2019. aug. 11. 17:12
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy látom, hogy skinny fat vagy. Zsíros,de a sulyod normális lehet. Diétazni nem kéne, inkább valamit sportolni, izmosodni, feszesedni
2019. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
igen, skinny fattől “féltem” én is. sajnos van rajtam zsírpárna. mit kéne tennem hogy olyan legyek, mint a kommentes linkben található lány?
2019. aug. 11. 17:16
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Igen én is skinny fat-nek látlak, nem fogynod hanem izmosodnod kellene, és sokat javulna a helyzet. Így olyan tónustalan az alakod, pedig súlyban a normális határokon belül vagy.
2019. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Ne akarj arra a lanyra hasonlitani a kepen. Nem szép az alakja. Neked széles vállaid és csípőd van, neki nem. Amugy hany kg vagy és milyen magas?
2019. aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

ja.. széles váll egy nőnél hagyjuk is milyen sajnos nagyon sok ruhaproblémám van belőle. maga a csipom meg nem széles, csak oldalt zsírpárnás, felül meg kiáll hülyén valami csont ha fekszem.


hasonlítani szeretnék a linken látható alkathoz.. mit kéne tennem hozzá?


am 172, 60. de irtam mar de nembaj:D

2019. aug. 11. 17:24
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, széles a vallad, ezt el kell fogadnod. Onnan nem fogsz tudni soha lefogyni, mert ezt a csontozat adja. A hülyén kiállo csont pedig a csípőcsontod. Ha van is ott felesleg és leadod, akkor pedig szélesebb lesz a vállad, mint a csípőd. Igy jobban fogsz kinézni szerinted? Még mindig az edzest javaslom dieta nélkül, egeszsegesen taplalkozva
2019. aug. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"am 172, 60. de irtam mar de nembaj:D"


Nem irtad, de nem baj 😁

2019. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
tényleg nem írtam.😂 bocsi. meleg van.😂🤫
2019. aug. 11. 17:38
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Miért akarsz anorexiás lenni?
2019. aug. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!