Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyaralas alatt fogyokura? Hogyan?

Nyaralas alatt fogyokura? Hogyan?

Figyelt kérdés

Most kezdtem, viszont azzal, hogy nyaralni megyek nem akarom megszakitani.

165/54 kilo vagyok, rosszul irtam a kerdest, nem fogyokura, hanem atalakulni szeretnek.

1 hetrol van szo, mindennap megyunk majd etterembe, ahol termeszetes lesz a csirke, rizs, salata.

Viszont 5 szor eszek egy nap.

1- etkezes (abonett vagy pufi rizs, csirkemell sonka+ zoldseg)

2- etkezes ?

3- etkezes ?

4- etkezes (csirke rizs salata)

5- etkezes (tonhal+ salata)


Erre a 2-3 etkezesre van valami otletetek? Ami nem romlik meg a 44 fokos melegbe es megis belefer a dietaba?


2019. aug. 12. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyél, amit szeretnél, és mozogj sokat!
2019. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogyókúra, hanem átalakulás, akkor feltételezem edzel is, ha pedig edzel, akkor simán beleférnek a proteines édességek is akár. Az egyikbe pl egy protein szelet, a másikba valami gyümölcs, pl dinnye. Annak kevés a cukor de nagy a víztartalma, az áfonya szintén belefér a diétába már ha nagyon szigorúan nézed. Én szimplán csak falnám a gyümiket.
2019. aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi :) igen gondoltam ezekre en is!
2019. aug. 12. 12:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2019. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Néha lehet kapni 2 dl-es UHT tejet, ahhoz vihetsz zabpelyhet+friss gyümölcs, így tudsz csinálni müzlit.
2019. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne punnyadni menj, főleg ha amúgy alapból ülőmunkát végzel, hanem aktív nyaralásra menj.
2019. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!