Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3500kcal-t ettem ma, az sok?

3500kcal-t ettem ma, az sok?

Figyelt kérdés
Kiruccanás alkalmával nem sajnáltam most, tegnap is 2200kcalt ettem. Amugy 1800 körül szoktam. Belerondít szalkasitasba? Heti 6x kardio, 4x sulyos, aktív eletmod. 18f, 182cm, 77kg
2019. aug. 20. 04:35
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
nem, csak fullon leszel glikogénnel.
2019. aug. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden nap nyilvàn sok lehet, de alkalomszerűen belefér. Sokan ekkor adjàk fel, mondvàn màr úgy is mindegy. De az életmódvàltàsnak nem kell vas-szigorról szólnia. 95% diéta, 5% dorbézolàs semmit nem szàmít:) a lényeg az, hogy ez ne legyen túl gyakori. Az az 5% maradjon meg ezen a szinten:) Én úgy fogytam eddig 22 kgt hogy minden hónapban tudatosan tartottam egy ilyen eszem- iszom napot. Kalóriàt ugyan nem szàmolok, màs a módszerem, de nem is szàmít, mennyit eszem ilyenkor, mert utàna nem feladom a tudatos kajàlàst és a mozgàst, hanem folytatom mintha mi se történt volna.:) Max pàr napig több vizet fogsz visszatartani amíg kiürül ez a feltöltés. Hízàst nem okoz.
2019. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!