Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony csajok mit és mennyit...

Vékony csajok mit és mennyit esztek, isztok általában egy nap?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék, hogy akik alkatilag vékonyabbak miket fogyasztanak és mit sportolnak ha sportolnak. Nem arra vagyok kíváncsi, hogy "ehetek bármit úgysem hízom", hanem hogy mi és mennyi az a bármi... :) köszönöm
2019. aug. 20. 23:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat🙂 mindenkinek zöld kezet küldtem🙂 nem tudom én sem miért kell lepontozni ilyen kérdéseknél.
2019. aug. 21. 07:35
 12/14 anonim válasza:
Én annyit eszem, amennyi jól esik. Rendszeresen csoki, cukorka, ebédhez mindig süti is. Egyszerűen ilyen az alkatom, ha akarnék sem tudnék hízni.
2019. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
#10: Nem vetted még észre, hogy itt nem azért jár a pont, ha hasznosat válaszolsz, hanem azért, ha olyat, ami a másik ízlésének is megfelel?
2019. aug. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13, de sajnos feltűnt. De hogy azon másnak mi nem tetszik, hogy ki mit eszik, nem értem... :D

nem baj, tessék utálkozók, itt egy újabb komment, nyomjátok a piros kezet, éljétek ki magatok! :D

2019. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!