Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik diéta vált be nektek?

Melyik diéta vált be nektek?

Figyelt kérdés

Sokféle diétát kipróbáltam már, sok trükköt és sok fogyasztószert.... Egy-kettő bejött, de most nehéz bármelyiknek is újra nekiállni.

Írnátok egy-kettőt hogy ti mivel, vagy milyen módszerekkel fogytatok?

Köszönöm.


2010. júl. 13. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Ami nekem bejött:

Hús, hús, hús és rengeteg sport.

2010. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia,

én kb egy hónapja "leszoktam" a krumpliról és a tésztáról, édességekről. Kenyér csak teljeskiörl., és csak reggelire, egy szelet. Sok víz. Minden nap futok 30 percet (+Lcarnitin), sajnos egyenlőre csak ennyit bírok, de hamarosan növelnem kell..

eddig 5 kiló ment le rólam, gondolom egy része víz, de biztos van benne hájacska is. MÉg 10-et kell fogynom, hogy normális legyen a BMI-m.... és a régi ruháimat is fel tudjam venni :)))))))

2010. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ilyen melegbe hogy bírtok futni, meg egyáltalán mozogni. Velem amúgy is az a baj hogy mindenféle mozgást utálok. Ha fogytam is, csak diétával...
2010. júl. 13. 14:19
 4/9 anonim ***** válasza:

második vagyok.

este, vagy korareggel futok, nem a nagy melegben. illetve attól függ, tud e vigyázni valaki a csemetére....


a mozgást csak elkezdeni nehéz, utána olyan fittnek érzed magad, hoogy még! :) jobb lesz a közérzeted is és kívánni fogod, minden nap a mozgást!

legalább is én....

hajrá!

2010. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar a meleg, én ha hóvihar van ha jégeső, esetleg 40fok akkor is azért is pontban 4.05 kor megyek el futni!

Igen voltam olyan idióta, hogy hóviharba fussak. A jégeső véletlenül kapott el, de a meleg nem akadályoz.

2010. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az életmódváltás a tuti megoldás. Egészséges étrend és sport. Sok fehérje (nálam tojásból, tejtermékekből és hüvelyesekből, mert vegetáriánus vagyok), teljes kiőrlésű gabona, semmi olyan amiben hozzáadott cukor vagy finomliszt van, vagy amit bő olajban kell kisütni.

Sok zöldség, gyümölcs.

Egyébként írta valamelyik előző válaszoló, hogy a sportot csak elkezdeni nehéz. Ez tényleg így van. Korábban utáltam sportolni, de aztán erőt vettem magamon, és mostmár el sem tudom képzelni az életet sport nélkül. Ha nem szeretsz futni, akkor ne fuss. Nem kötelező. Csinálj olyat, amit szeretsz, amit szívesen csinálsz. Pl. nem hiszem, hogy nem szeretsz bicajozni. Nem sikerült még olyan emberrel találkoznom, aki ne szeretett volna bringázni. 25 kilót fogytam, de soha nem futottam, mert én sem szerettem soha, ellenben napi szinten bicikliztem. És biciklizek a mai napig, plusz sétálok nagyokat, meg otthon tornázom.

2010. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha minimálisra csökkentem a hús- és zsírfogyasztást, akkor mindig fogyok.
2010. júl. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem ez vált be: egészséges kaják+sport

Saten-nek üzenném: irigyellek a kitartásodért:):):)

2010. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sport,mozgás,torna és egészséges kaják!

Az igaz ha neki állsz sportolni megjön a kedved,én nemrég fogtam neki és nagyon jó,sokkal jobban érzem magam.

Néhány hete még utáltam futni,valahogy nagy nehezen rá vettem magam és most alig várom hogy menjek,mindjárt megyek is...

Egyszerűen már kívánom a mozgást..

Mozgás nélkül nem lehet egészségesen fogyni!

Hidd el megéri nekifogni:)

2010. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!