Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leküzdeni a...

Hogyan lehet leküzdeni a falási rohamokat diéta alatt?

Figyelt kérdés
Mindig az van, hogy hétköznap tartom magam, jól halad a diétám. Nem éhezek, próbálok kiegyensúlyozottan étkezni, de hétvégére folyton rámtör a zabálhatnék, és annyit képes vagyok enni egy nap alatt, mint egész héten összesen. Úgy érzem muszáj ennem, folyton éhesnek érzem magam. Ez mitől lehet ez? Valamit biztos nem jól csinálok :(
2011. nov. 5. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

evésen kívül mit csinálsz nap közben? mégis mennyit eszel? eleget iszol?

nem lehet igaz, hogy ha normális étrended van, nap közben takarítasz, olvasol, szeretkezel, kickboxolsz, GYIKezel, akkor egész nap éhes légy..

2011. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sporttal
2011. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem ezzel jelzi a tested, hogy nem fogyasztasz elég táplálékot. Ne legyél soha éhes. Olyan dolgokat egyél ami nem hízlal, de abból sokat. Délelőtt gyümölcsöket, amennyit csak tudsz. Ebédre "gyengén párolt" zöldségeket hallal, szárnyassal vagy vadhússal. Délután és este pedig salátát, nyers zöldséket. Persze azért vigyél bele változatosságot. Csak vizet igyál de abból sokat.

Ez az én tanácsom.

2011. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

eret kell vágni.

így a bűn egy része is eltávozik a kísértő gondolatokkal egyetemben.

2011. nov. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!