Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lesz ennek eredménye nyár végére?

Lesz ennek eredménye nyár végére?

Figyelt kérdés

Szeretnék vékonyabb lenni.

Naponta-másnaponta tornázom egy itthon (callanetics), tiszta izomlázam van mindenhol (egy hete csinálom). Emellett, nem minden nap, de ha van időm, akkor egy órát gyaloglok elég gyors tempóban esténként. Valami mozgás minden nap van. Próbálok figyelni az étkezésre, de csak kb. 500 kalóriával eszem kevesebbet mint eddig (nincs édesség, és szénhidrát is kevés).

Nyár végére fog látszódni valami? 10 kg feleslegem van. Durvább diéta kellene?


2010. júl. 13. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyár végére nem hiszem hogy ledobod magadról a 10 kilót, de szerintem mindeképpen látszódni fog majd az eredmény. :)

Felesleges ennél keményebb diéta. A koplalás sosem vezet semmi jóra. Egyébként egyél sok fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt, teljes kiőrlésű gabonát.


Sok sikert!

2010. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Hát azt nem is gondoltam, hogy 10 kilót lefogyok, csak valami látszódjon legalább már addigra. Akkor nem hagy alább a lelkesedés.:)

2010. júl. 13. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos fog látszódni, ne aggódj! :)


Első voltam.

2010. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi.:D És az egyetlen is. :D
2010. júl. 13. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
:D Igen, ez igaz. Csak gondoltam kiírom, hátha közben jön más válasz is. :D
2010. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:))
2010. júl. 14. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!