Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mai étkezésem tápanyag...

A mai étkezésem tápanyag szempontjából mennyire jó?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy van már ötmillió ilyen kérdés, de most kezdem beleásni magam a témába ,még abszolút kezdő vagyok . Felmértem egy napi átlagos értekésem. Ezek így mennyire felelnek meg "figyelj oda mit eszel" szempontból


Reggeli : pirítós, sovány túróval, paradicsom, fűszerek


Tízórai : szőlő, egy körte


Ebéd: húsleves,zöldégekkel, cérnametélttel , egy töltött káposzta,tejföl, nagyon kicsi kenyér


Uzsonna : kevert körtés süti.



Délután még megyek futok 3-4 km-t.


Csak kiváncsi vagyok ez mennyire durván egészségtelen. Majd még olvasgatok a témában. Illetve jobban beleásom magam. Tudom a mennyiséget is írnom kellene, de szintén fogalmam sincs, csak tök átlagos adagok.


2019. aug. 26. 14:00
 1/7 A kérdező kommentje:
17/l 169cm/ 75 kg
2019. aug. 26. 14:02
 2/7 anonim ***** válasza:
17 éves vagy és elemi ismereteid sincsenek arról, hogy mi egészséges meg mi nem?
2019. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem tapanyag szempontjabol teljesen jo!
2019. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Látszatra eléggé kevés benne a fehérje. Több húst kellene fogyasztanod.
2019. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem jónak tűnik, valóban lehetne vacsorára valami fehérje, pl. hal vagy csirkemell zöldségekkel. Mondom én, aki túlsúlyos és fogyni szeretne, ezért nézegetem az ilyen kérdéseket.

Egypár válaszban máshol a gyümölcsöket szidták olyan szempontból, hogy kalóriadús és cukros, főleg a szőlő, szóval nem tudom, de tápanyag szempontjából tuti jó.

2019. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A vacsora dinnye lett😅😅...

Meg futottam 3 km, plusz bicikliztem.

Jó nap volt,köszi mindenkinek :)))))

2019. aug. 26. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Holnap mi lesz a menü?
2019. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!