Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S-M ruhákat kell hordjak...

S-M ruhákat kell hordjak mégis dagadt vagyok, hogy?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván nem vagy túl magas, lehet, hogy sok szteccs anyagú ruhád van, ami nyúlik. Rengeteg molett nő jár 2 számmal kisebb ruhákban, saját magukat becsaphatják, de a környezetüket nem.
2019. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Alkattól is függ, enyhe túlsúllyal M-es felső rámjött, de nadrágban csak az XL, XXL. Valóban függ a ruha anyagától is, meg a szabástól is. Meg a magasságtól is, egy jó magas, vállas, de alapból piszkafa emberre sem biztos, hogy rámegy az S-es.

Amúgy a túlsúly esetén sokan azért hordanak kisebb méretet, főleg a felső esetében, mert a nagy méretű ruhák durván kövérítenek, még nagyobbnak tűnik benne az ember, ahogy elállnak a testtől. A testalkatot követő vonalak viszont nem feltétlenül kövérítenek, max megmutatják, milyen az alakod. És ezzel nem azt mondom, hogy kötözött sonkaként kellene járni, de én már sokszor megfigyeltem, hogy az 1-el nagyobb méretben kétszer akkorának tűnt a felsőtestem.

2019. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Ehhez még írd emg, milyen magas vagy és hány kiló!


Ugyanis ha 150 cm és 60 kiló, akkor az S-m-es ruhák simán rád jönnek és eléggé dagadt vagy, ha meg 180 cm és 50 kiló, akkor kifejezetten sovány vagy

2019. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Nekem úgy tűnik, hogy mostanában nagyon bőnek szabják a ruhákat. Nem követem a divatot, de gondolom most a bő szabás a menő. Ha normális méretet akarok, ami nekem jól áll, akkor kettővel kisebb méretű pólót kell vennem, mint három éve, pedig nem fogytam (a három éves pólóim még mindig jók). Majd elmúlik ez a hullám is, és visszaáll a normális számozás - legalábbis remélem.
2019. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Egyrészt igen, nagyon sok ruha most bővebb szabású, szóval elég lehet a kisebb méret is, másrészt nem mindegy, milyen magas vagy és hány kiló. Én alacsony vagyok, ha m-es ruhát hordanék, durván túlsúlyos lennék. Mikor a legnehezebb voltam a 158 centimhez, akkor is 36-os, s-es ruhákat vettem, pedig magamhoz képest durván el voltam zsírosodva.
2019. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem reális a számozás vagy nem vagy dagi csak nem látod magad reálisan.

Egyébként már össze vissza van minden számozva. Ugyanabból a márkából van xs, s, m méretű ruhám, ugyanakkora mindegyik 🤪

2019. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok 183cm és 77kg
2019. aug. 30. 16:03
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Te nem vagy túlsúlyos, ellenben lehet kevés rajtad az izom.
2019. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem dagadt vagy, hanem bolond.
2019. aug. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Dagadt vagy zsíros és alaktalan, plöttyedt? Izom nélkül nincs jó alak.


Egyébként a ruhák méretezését semmi sem szabályozza, minden gyártó azt ír rá, amit akar. Sokan úgy "kedveskednek" a vásárlóknak, hogy a nagyobb méretekre is kisebb számot írnak.

2019. aug. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!