Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy én csak...

Miért van az, hogy én csak húst, halat, gyümölcsöt, zöldséget, olajos magvat, túrót és tojást eszem, mégis dagadt vagyok, míg testvérem semmi normálisat nem eszik, csak kenyeret, kekszet, csokit, müzlit, cukros tejes italokat, péksütit?

Figyelt kérdés

Hogy őszinte vagyok egy kicsit irigy vagyok.

Egész nap csak ül a gép előtt és csak tömi magába a kaját, ma is 5 szelet csokit evett meg+sült krumpli ketchuppal, 3 szendvics szalonnával, 1 pohár kakaó, szalámis kenyér paprikával, 1.5 liter ice tea, 2 zacskó diákcsemege és jól néz ki.


2014. okt. 19. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
És világ életében több kalóriát tömött magába, mint amennyit elhasznált, mert ha nem, előbb utóbb meg lesz a hatása. Ha pedig te a mindenféle szuperegészséges cuccból kevesebbet eszel, mint az energiaszükségleted, fogyni fogsz. Csak sajnos ezt igen hosszú ideig kell kitartóan csinálni. Kb. addig, amennyi alatt a fölösleget felszedted. Ha megeszel annyit, amennyit elhasználsz, már nem fogsz fogyni. Viszont ha többet eszel, az rajtad marad, lehet, hogy csak 10 deka egy hónap alatt, de egy év alatt az már egy kiló, tíz év alatt meg... Az energiamegmaradás törvényét még senki nem cáfolta meg.
2014. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hús, hal, hogy van elkészítve? Néha panír, olaj, zsír a sütéshez? A gyümi mekkora cukortartalmú? Zöldségekből a répa, borsó szintén cukros. Olajos magvakból nagyon csekély mennyiség kell, mert magas az energia benne. Túró zsírszegény-e? Tesód meg majd később látja kárát. Én is pont így ettem sok évig, még 20 évesen is csak 48 kg voltam, mostmeg nem győzök fogyni a 70 kilómmal, ami volt 80 is!
2014. okt. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az emberek különböznek (lehet, hogy később a tesód is elhízik vagy beteg lesz, lehet, hogy extra szerencsés és nem) s ha Te egészségesebben eszel, örülj neki. Bár a súlyfelesleg már nem egészséges, ebben az esetben kalóriadeficittel fogyj le...


Akárhogyan eszel, el lehet hízni, mennyiség kérdése. Nincs ebben semmi különös.

2014. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom fiútestvér. Az enyém is ilyen, fiatal felnőttként izmosan és szálkásan leledzik kockahassal, rántott húson, menzakoszton és mirelit pizzán, sörrel leöblítve. Én meg rágom a száraz csirkerizst, hogy nagyjából kinézzek valahogy és egészséges tartományban maradjak.


Ez van. Persze a későbbiekben visszaüthet, nem egy évekig zabálós, vékony ismerősöm nőtt tehén méretűvé, ahogy kicsit "öregedtek".

2014. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!